www.stalgorzow.pl Pani Emilio, Pani rodzina, jak i Pani postanowiliście zakupić karnety na sezon 2017. Dlaczego Pani zdaniem warto jest zakupić karnet lub przedłużyć wejściówkę z ubiegłego sezonu?

– Stadion stał się moim drugim domem. Na mecze udaję się bez przerwy od trzynastu lat, dlatego możliwość zakupu karnetu jest dla mnie wielkim udogodnieniem. Przedłużając wejściówkę mam zapewnione swoje ulubione miejsce. Nie muszę się martwić, że zostanie ono przez kogoś zajęte – gwarantuje to komfort oglądania. Dużą zaletą jest także pewność wstępu na mecz. Nie stresuję się, że zabraknie biletów i będę skazana na doping przed telewizorem – to chyba największy ból dla kibica. Bilety na niektóre spotkania rozchodzą się bardzo szybko. Osoby spoza Gorzowa Wielkopolskiego napotykają małe utrudnienia, ponieważ muszą specjalnie przyjechać, w niektórych przypadkach długą drogę, aby zakupić wejściówkę na mecz za kilka dni. Jest to powiązane z wydatkami, które nie byłyby koniecznie, jeżeli posiada się karnet.

www.stalgorzow.pl W mistrzowskim sezonie 2016 mogliśmy się pochwalić rekordową ilością sprzedanych karnetów. Z czego, Pani zdaniem, wynika zainteresowanie całorocznymi wejściówkami?

– Zainteresowanie karnetami pobudził dobry marketing klubu. Organizowane są różne akcje ze strony Stali, o czym się  dużo słyszy. Klub wychodzi z różnymi inicjatywami typu: spotkania w szkołach z dziećmi, organizowanie konkursów, poszerzenie kolekcji gadżetów promujących Stal Gorzów. Dużą rolę odgrywają również kibice. Swoją miłość do czarnego sportu starają się rozpowszechniać, co powoduje zainteresowanie u innych i chęć uczestniczenia na każdym spotkaniu, co ułatwia posiadanie karnetu.

www.stalgorzow.pl Rozpoczyna się sprzedaż otwarta biletów na kolejny sezon. Jak zachęciłaby Pani kibiców do zakupienia karnetów? 

– Uważam, że żużel jest pięknym sportem, który staje się uzależnieniem. Polecam każdemu, kto nie miał jeszcze możliwości udać się na stadion na ulicy Śląskiej i doświadczenie tych emocji oraz dostarczenie sobie dawki adrenaliny. Posiadając karnet mamy także zniżki na specjalne spotkania typu play-off, Memoriał, Grand Prix, które są organizowane u nas. Przedsprzedaż biletów dla karnetowiczów jest świetnym rozwiązaniem – każdy lubi oglądać mecz z innej perspektywy odnośnie toru, osobiście uważam, że najkorzystniejszym miejscem są sektory wzdłuż prostej, jednak spotykam się z opinią, że ktoś nie mógłby siedzieć na stadionie, gdzie indziej niż na łuku – klub wyszedł z udogodnieniem dla kibiców ze sprzedażą karnetów i każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Jest to wielkie ułatwienie i oszczędność czasu oraz stresu, dlatego polecam każdemu kibicowi zakup wejściówek na sezon 2017. Emocje są niezapomniane i ciężkie do opisania, a sport czymś piękny im stał się miłością mojego życia – to o wiele więcej niż pasja.

Udostępnij