12 grudnia Chrobry Głogów w superligowych zmaganiach zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Termin ten wypada na dwa dni przed ustaloną datą rozegrania meczu Pucharu Polski, w którym Stal miała powalczyć o awans do 1/8 właśnie z drużyną z Głogowa. W związku z tym, gorzowski rywal poprosił o przełożenie terminu rozegrania meczu na po świętach. Nadarza się świetna okazja do rozegrania tego spotkania w zaplanowanym turnieju z drużynami superligowymi, który Stal zorganizuje w dniach 13-14.01.2017. Dlatego też gorzowianie przychylili się do prośby superligowca.

 

– Bardzo fajnie, że tak się złożyło, bo zagramy to na turnieju, który był wcześniej przygotowany. Wcześniej swój udział na tym turnieju potwierdził między innymi Chrobry Głogów, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by nadać pojedynkowi między nami bardziej oficjalny wyraz. Wszystko zagramy za jednym zamachem, a i fajnie dla kibiców, bo zgromadzimy się na hali na święcie piłki ręcznej w Gorzowie. Skumulujemy dobre mecze i zagramy nie tylko towarzysko, ale o jakiś cel – powiedział kapitan gorzowskiej Stali, Oskar Serpina.

 

Mecz między Stalą a Chrobrym prawdopodobnie rozegrany zostanie w piątek, 13.01, wieczorem, więc wszyscy chętni kibice będą mogli spokojnie zakończyć tygodniowe obowiązki i udać się do hali, żeby meczem na najwyższym poziomie otworzyć weekend. – No dokładnie, termin jest dogodniejszy, zwłaszcza, że pierwsze informacje, jakie do nas docierają, mówią, że zagramy mecz w piątek wieczorem – dodał gorzowski obrotowy.

 

Wszystkich kibiców zapraszamy na styczniowy turniej, w którym Stal powalczy o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Więcej informacji wkrótce.

Udostępnij