Stalowcy w poprzednim spotkaniu zdominowali rywali i bez większych problemów pokonali SM Górczyn 3:0. – Ostatni mecz wygraliśmy bez straty seta. Jesteśmy coraz mocniejsi i ten mecz to pokazał – podkreślił jeden z żółto-niebieskich, Wojciech Mazur.

 

Wtorkowa rywalizacja może jednak sprawić więcej kłopotów. Mimo że następny rywal zajmuje obecnie piątą lokatę w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej, to jest bardzo prawdopodobne, że wystawi Stalowców na trudną próbę. Obie ekipy potrzebują kolejnych zwycięstw, a co za tym idzie niezwykle cennych punktów. Żółto-niebiescy są świadomi, że rozgrywki GALPS są niezwykle wymagające i stale należy coś ulepszać. Czy jest coś szczególnego, co poprawiają w swojej grze do kolejnego spotkania? – Myślę, że w każdym elemencie jest rezerwa i możliwości poprawy. Mimo tego na niczym szczególnym się nie skupiamy, chcemy po prostu dobrze grać – dodał Mazur.

 

Żółto-niebieskich czeka we wtorek kolejny niełatwy rywal. Co ekipa Stali Bowling City wie o swoim przeciwniku? I czy uważają, że ich forma jest już na właściwych torach? – To mocna drużyna. Wzmocniła się w tym sezonie, więc czeka nas trudny mecz. To jeszcze nie jest forma z poprzedniego sezonu. Mam jednak nadzieję, że ostatnie zwycięstwa to początek serii, która potrwa do końca sezonu – zaznaczył Stalowiec.

 

Ostatnie triumfy wlały w żółto-niebieskich nową moc i motywację, jednak by podtrzymać zwycięską passę, potrzebują ogromnego wsparcia sympatyków siatkówki. – W związku ze zbliżającymi się świętami, chciałbym życzyć wszystkim kibicom Stali Gorzów wesołych świąt oraz zaprosić ich na nasze kolejne spotkanie! – zakończył Wojciech Mazur.

 

Zapraszamy na halę przy ulicy Przemysłowej, start spotkania we wtorek13.12.2016r. o godzinie 18:30!

 

 

 

Udostępnij