Pan Marcin jest osobą, która już dawno zauważyła wiele korzyści płynących z posiadania całorocznej wejściówki: – Kupuję karnet na „Staleczkę” od początku ich istnienia – mówi kibic, dodając po chwili: Pamiętam pierwszy sezon – kiedy to kibice, którzy kupili karnety mieli swoje miejsca zaznaczone specjalnymi naklejkami z logo Stali.

Jako jeden z plusów kupienia karnetu jest według Pana Marcina jest możliwość posiadania swojego miejsca: – Na pewno głównym powodem zakupu karnetu jest gwarancja stałego – ulubionego miejsca na wszystkich zawodach, na których otwarty jest cały stadion – stwierdza kibic.

Ale nie tylko stałe miejsce jest „zachętą” do nabycia karnetu: – Oczywiście istotnym argumentem jest również aspekt finansowy – dla kibica, który chodzi na wszystkie zawody na stadion im. Edwarda Jancarza – zakup karnetu, stanowi sporą oszczędność w skali całego sezonuzauważa Pan Marcin.

Nasz rozmówca na zakup karnetów, jak sam twierdzi patrzył przyszłościowo i chciał mieć pewność, że jego syn obejrzy z nim mecze z tego samego miejsca:  Osobiście kupując karnety, “wybiegłem w przyszłość” – jeden z moich synów ma 7 lat, a ja już od paru lat kupowałem dla niego karnet, ponieważ chciałem mieć gwarancję kibicowania razem w tym samym miejscu po osiągnięciu przez niego wieku, w którym wstęp wolny przestaje Go obowiązywać – przyznaje miłośnik Stalowców.

Na koniec rozmowy Pan Marcin podkreślił, że ważne jest by wspierać ukochany klub każdą złotówką: Osobiście uważam, że każdy kibic kupujący karnet w okresie zimowym może czuć się w pełnym słowa znaczeniu – “malutkim” sponsorem klubu – zaznaczył, po chwili dodając: – W tym martwym okresie dla klubu bez imprez na stadionie – każda “złotówka” wpływająca na konto klubu jest bezcenna.

 

Udostępnij