Nasza akcja skierowana jest do osób, które na stadion przy ulicy Śląskiej zabierają wielu przyjaciół. Co należy zrobić, by otrzymać od Stali karnet na sezon 2017 zupełnie za darmo?

 

Wystarczy zebrać grupę 10 osób i zachęcić je do kupna karnetów. Wówczas Ty jako lider grupy otrzymasz swoją całoroczną wejściówkę jako bonus.

 

Przypominamy, że zakup karnetu to dla kibiców szereg korzyści. Zakup karnetu wiąże się przede wszystkim z oszczędnością. Dzięki posiadaniu karnetu, bilet na Speedway Grand Prix w Gorzowie można nabyć w najniższej możliwie cenie. Podobnie jest z biletem na Memoriał Edwarda Jancarza. Ponadto karnet upoważnia do darmowego wstępu na sparingi i imprezy młodzieżowe oraz daje prawo do zniżki w nowym sezonie.

 

Karnet to również wygoda – przypisane miejsce na stadionie, oszczędność czasu oraz – co bardzo ważne – pierwszeństwo zakupu biletu na rundę play off.

 

Oczywiście nie zapomnieliśmy o upominkach dla najwierniejszych kibiców. Karnetowicze biorą regularnie udział w konkursie „Nagroda za karnet” i wielu innych inicjatywach kierowanych do posiadaczy całorocznych wejściówek.

 

Dodajmy, że posiadacz karnetu otrzymuje dostęp do stalowego newslettera i sms-owych informacji. Co to oznacza? Że posiadacz karnetu wie wszystko o życiu klubu, zbliżających się imprezach i nowych transferach z pierwszej ręki!

Udostępnij