Doświadczona kadra trenerska zaprasza wszystkich chłopców i dziewczynki w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat) oraz Młodzik (12-13 lat). Już dziś zadecyduj o sile polskiego futbolu i rozpocznij piłkarską przygodę z Akademią.

Wraz z rozpoczęciem 2017 roku, kadra trenerska Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, poszukuje młodych adeptów sportu z prawdziwą pasją do piłki nożnej. Klub prowadzi zapisy już od 4. roku życia i poprzez ciągłość szkolenia, dba o swoich zawodników na każdym etapie rozwoju. Szansę na prawdziwą dawkę sportowych emocji mają również dziewczynki.

Akademię wyróżnia nie tylko brak selekcji i mnogość lokalizacji, ale przede wszystkim innowacyjna metoda szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach oraz ścieżka reprezentacyjna dla utalentowanych. Jak zauważa koordynator projektu – Krzysztof Grzybowski, bycie członkiem Akademii to nie tylko prawdziwa lekcja sportu, ale i fundamentalnych zasad.

– 2017 rok to dla nas czas ustalenia kolejnych celów i nowych założeń. Z myślą o wszystkich pasjonatach futbolu, ogłosiliśmy noworoczne nabory. Mam nadzieje, że ilość młodych pasjonatów piłki nożnej po raz kolejny mile nas zaskoczy. Wspólnie dążymy do tego, by każdy zawodnik klubu miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry. – dodaje Krzysztof Grzybowski.

Już dziś zajrzyj na http://www.ap.stalgorzow.pl i rozpocznij piłkarską przygodę w Akademii! Więcej informacji pod numerem telefonu 502 741 749.

Udostępnij