Stal Gorzów w tym roku po raz pierwszy organizuje turniej towarzyski w piłkę ręczną. Gorzowianie zmierzą się w nim z dwoma drużynami z Superligi – Chrobrym Głogów oraz Wybrzeżem Gdańsk, a także z drużyną z równoległej I ligi – MKS-em Kalisz.

Mecz Pucharu Polski Stal zagra już w piątek wieczorem. W sobotę jednak również nie zabraknie emocji. – Gramy mecz w Pucharze Polski i będziemy chcieli się zaprezentować tak, żeby coś tam znaczyć, żeby zobaczyć, jak to wygląda, bo dla niektórych zawodników oprócz oglądania takich meczów w telewizji, to będzie coś nowego. Na pewno chłopaki zagrają ambitnie, tak jak w każdym meczu, bo naszym celem zawsze jest wygrywać – powiedział trener Molski.

 

Poniżej prezentujemy pełny harmonogram rozgrywanych meczów i ceny biletów.

 

Piątek 13.01

Sesja 1:

17.00: Stal Gorzów – Chrobry Głogów (mecz Pucharu Polski)

19.00: Wybrzeże Gdańsk – MKS Kalisz

Sobota 14.01

Sesja 2:

10.00: Wybrzeże Gdańsk – Chrobry Głogów

12.00: Stal Gorzów – MKS Kalisz

Sesja 3:

16.00: MKS Kalisz – Chrobry Głogów

18.00: Stal Gorzów – Wybrzeże Gdańsk

 

Ceny biletów:

Wejściówki na każdą sesję – czyli dwa mecze turniejowe – w cenach 12 zł normalny i 8 zł ulgowy można zakupić w sklepie klubowym Stali w CH NoVa Park.

 

Mecz Pucharu Polski i tym samym pierwsza sesja turnieju – dla posiadaczy karnetów za okazaniem całosezonowej wejściówki.

 

Stal przygotowała również możliwość zakupu trzech wejściówkek za jednym razem w niższej cenie! Bilety na cały turniej w cenach 30 zł normalny i 20 zł ulgowy również można zakupić w sklepie klubowym.

 

Bilety ulgowe przysługują kobietom, emerytom i rencistom, młodzieży szkolnej oraz studentom do 25 roku życia za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.

Udostępnij