Chrobry Głogów to wieloletni klub z długą praktyką superligową. Jest zarazem najgroźniejszym rywalem Stali w gorzowskim turnieju, jak i przeciwnikiem w Pucharze Polski. – Chrobry Głogów od ładnych kilku lat to marka naprawdę bardzo solidna organizacyjnie i sportowo. Co roku w tej lidze o nich słychać i coś znaczy. Nie jest to zespół przypadkowy – podkreślił trener gorzowskiej ekipy, Dariusz Molski.

 

Głogów to aktualnie trzecia drużyna Superligi mężczyzn grupy granatowej. Przed nimi są tylko MMTS Kwidzyn i aktualny obrońca tytułu, Vive Tauron Kielce. Wicemistrz Polski z 2006 roku nie święcił jednak triumfów w Pucharze Polski. – Chrobry Głogów to zespół z superligi z bardzo mocnym i wyrównanym składem, posiadający bardzo silną drugą linię i doskonałą bramkę. Takich nazwisk jak Sadowski, Tylutki czy Babicz nie trzeba nikomu przedstawiać na parkietach superligowych, a Stachera i Kapela to uznani w Polsce bramkarze. Do tego bardzo mocne skrzydła z Arkiem Miszką na czele. To bardzo trudny rywal, jednak na pewno się przed nimi nie położymy – podkreślił zeszłoroczny gracz Superligi, jeden z najskuteczniejszych strzelców w Stali, Aleksander Kryszeń.

 

Stal jako gospodarz turnieju z pewnością będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony, a dobre wyniki w rozgrywkach Pucharu Polski w minionych latach ekip z Gorzowa, tylko motywują żółto-niebieskich do pokonania Chrobrego w meczu otwarcia Stal Gorzów Handball Cup. Czy się uda? O tym przekonamy się już w piątek! Start spotkania o 17.00!

 

Poniżej prezentujemy pełny harmonogram rozgrywanych meczów i ceny biletów.

 

Piątek 13.01

Sesja 1:

17.00: Stal Gorzów – Chrobry Głogów (mecz Pucharu Polski)

19.00: Wybrzeże Gdańsk – MKS Kalisz

Sobota 14.01

Sesja 2:

10.00: Wybrzeże Gdańsk – Chrobry Głogów

12.00: Stal Gorzów – MKS Kalisz

Sesja 3:

16.00: MKS Kalisz – Chrobry Głogów

18.00: Stal Gorzów – Wybrzeże Gdańsk

 

Ceny biletów:

Wejściówki na każdą sesję – czyli dwa mecze turniejowe – w cenach 12 zł normalny i 8 zł ulgowy można zakupić w sklepie klubowym Stali w CH NoVa Park.

 

Mecz Pucharu Polski i tym samym pierwsza sesja turnieju – dla posiadaczy karnetów za okazaniem całosezonowej wejściówki.

 

Stal przygotowała również możliwość zakupu trzech wejściówkek za jednym razem w niższej cenie! Bilety na cały turniej w cenach 30 zł normalny i 20 zł ulgowy również można zakupić w sklepie klubowym.

 

Bilety ulgowe przysługują kobietom, emerytom i rencistom, młodzieży szkolnej oraz studentom do 25 roku życia za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny.

 

Udostępnij