Od 2012 roku w żółto-niebieskich barwach możemy oglądać wychowanka Unii Leszno. Krzysztof Kasprzak nie ukrywa, że to ogromny zaszczyt móc uczestniczyć w tak doniosłej uroczystości. – To na pewno bardzo duża satysfakcja i zadowolenie. Jestem w tym klubie od pięciu lat, zdobyliśmy dwa złote medale, więc będzie to fajne świętowanie 70 lat klubu. To też ostatni przed sezonem czas na spotkanie się ze sponsorami, zarządem i kibicami – powiedział zawodnik Stali Gorzów.

Trzykrotny drużynowy mistrz Polski serdecznie zaprasza na bal kibiców. Impreza w Kormoranie będzie doskonałą okazją, by spotkać się z całym zespołem, zdobyć autograf czy po prostu porozmawiać z bohaterami żużlowych torów, reprezentujących gorzowski klub. – Kibice są nieodzowną częścią tego sportu. Mamy dla kogo jeździć i fajnie, że zarząd o tym wszystkim pomyślał. Będziemy świętować ten dzień, a potem wyjeżdżamy na obóż i następnie zaczynamy nowy sezon – przypomniał Kasprzak.

Bal 70-lecia Stali Gorzów jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem, a to z powodu tego, że będzie już czuć zbliżającą się inaugurację sezonu, o czym wspomniał wyżej były kapitan żółto-niebieskich”. Rok 2017 z okazji jubileuszu będzie szczególny, ale może być jeszcze bardziej wyjątkowy, o co postarają się sami żużlowcy. – Na pewno coś dołożymy od siebie. Wraz z innymi zawodnikami będziemy myśleć o tym, co zrobić dla klubu. Największym prezentem będzie, jak uda się wejść do play-offów i zdobyć medal – przyznał Krzysztof Kasprzak. – Dziękuję wszystkim sponsorom, partnerom oraz kibicom i do zobaczenia w sezonie – dodał na zakończenie.

W poniedziałek ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. Koszt uczestnictwa pary to 500 zł. Poza świętowaniem jubileuszu Stali Gorzów, bal ma szczytny cel związany z planowanym w mieście pomnikiem Edmunda Migosia. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w Balu Stali Gorzów.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego noclegu. Kontakt pod numerem telefonu: 505 111 888.

Udostępnij