Dziś do grona firm wspierających naszą inicjatywę dołączyło Kino Cinema 3D.

 

Przed seansami będziemy wyświetlać film promujący Stal Gorzów, chcąc tym samym okazać wsparcie dla Klubu. Cinema 3D to najnowocześniejsze wielosalowe kino w regionie, posiada 5 komfortowych, klimatyzowanych sal liczących łącznie 930 miejsc w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych. W ostatnich rzędach sal zamontowano wygodne podwójne kanapy.

Kino wyposażone jest w projektory cyfrowe Barco 4K, system 3D DeptQ i srebrne ekrany Harkness. Sala premierowa kina wyposażona jest najnowocześniejszy system dźwięku Dolby ATMOS który po prostu wymiata. Mamy nadzieję, że przekazane przez nas zaproszenia dostarczą Państwu wielu wrażeń filmowych i pozytywnych emocji, podobnych do tych na stadionie żużlowym. Chcielibyśmy także zaprosić widzów na nasze cykliczne wydarzenia, które mogą sprawić Państwu wiele radości i umilić wieczór w gronie znajomych – mówi Marcin Bednarek, Dyrektor Kina Cinema3D w Gorzowie Wlkp. – Kino ufundowało 15 pojedynczych voucherów wymiennych na bilety.

 

 Lista nagród ufundowanych przez poszczególne firmy:

– Kino Cinema 3D ufundowało 15 voucherów wymiennych na bilety

Bowling City ufundowało 10 voucherów na godzinną grę w kręgle.

– Bulwar Pub Sport & Music ufundował 10 voucherów o wartości 100 zł każdy.

– Salon Fryzur Czaja ufundował 5 voucherów o wartości 100zł każdy.

 

Dodatkowo kino prowadzi m.in. takie akcje jak:

KINO NA SZPILKACH”

Kino na Szpilkach to idealne miejsce dla kobiet. Chcesz choć na chwilę zapomnieć, że jesteś mamą, żoną, że musisz napisać raport dla szefa, nakarmić kota? Marzy Ci się czasem chwila dla siebie – zero mężczyzn, zero dowcipów o blondynkach, uwag o parkowaniu? Która z nas tak nie ma? Bez wymówek spotkać się z koleżankami, porozmawiać o torebkach, paznokciach, szpilkach i trendach, bez zbędnych komentarzy obejrzeć „babski” film. Dobrze się bawić, zrelaksować i wygrywać nagrody. Każda z nas zasługuje na chwilę relaksu. Jeden wieczór w miesiącu, tylko dla nas i tylko z naszymi kobiecymi sprawami. A na deser zawsze „babski” seans filmowy. Zuchwale zapraszamy!

 

MARATONY FILMOWE”

 

W cyklu Maratonów Filmowych selekcjonujemy perełki dla fanów danego gatunku. Dobrane tematycznie produkcje, zapewnią miłośnikom hurtowego oglądania filmów fantastycznie spędzony wieczór. Podczas Maratonów zawsze mamy dla Was specjalne ceny i promocje barowe. Do zobaczenia w kinie, nocne marki.

 

LIGĘ MISTRZÓW UEFA NA WIELKIM EKRANIE”

Piłka nożna to esencja sportowych zmagań i męskich emocji. Wszystkich tych, którzy pasjonują się sportem, chcą w sportowej atmosferze kibicować swoim faworytom zapraszamy do CINEMA3D na transmisje na żywo z największych piłkarskich stadionów w Europie. Podczas cyklu Sport na Wielkim Ekranie, CINEMA3D przy współpracy z partnerami, transmituje na żywo mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz inne europejskie rozgrywki piłkarskie.

 

Systematycznie, raz w tygodniu, będziemy uaktualniać listę o kolejne nagrody ufundowane przez poszczególne firmy.

Jeżeli jakaś firma jest chętna do ufundowania nagród w naszym konkursie prosimy o kontakt. Szczegóły pod adresem e-mail: a.kuswik@stalgorzow.pl

 

Udostępnij