Jubileuszowy bal odbędzie się 18 lutego w sulęcińskim ośrodku Kormoran. Do udziału w tym przedsięwzięciu zachęca drugi trener gorzowskiej Stali. – Jest to bardzo ciekawa inicjatywa, z tego względu, że na balu będzie okazja do spotkania zawodników, prezesów i całego sztabu szkoleniowego. Można z nimi porozmawiać o wielu sprawach i wymienić się doświadczeniami. Dodatkowo na imprezie będzie wielu sponsorów i sympatyków żużla, którzy będą mogli rozmawiać na tematy balowo-sportowo-biznesowe przy lampeczce wina i dobrej muzyce. Ponadto sponsorzy przyjdą na bal z małżonkami i dzięki temu całe środowisko sportowe będzie się integrować, a to z pewnością będzie sprzyjać rozwojowi żużla w Gorzowie – podsumował trener.

 

Na balu rozpocznie się zbiórka pieniędzy na pomnik pierwszego gorzowskiego zawodnika, który wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski – Edmunda Migosia. Suma, którą należy zebrać, szacowana jest na około 100 tysięcy złotych. – Myślę, że nie będzie problemu z zebraniem całej kwoty w krótkim czasie – mówi trener. – Dla każdego sponsora ciekawą sprawą, będzie to, że jego nazwisko stanie się częścią monumentu. Zostanie przez to zapamiętany przez wielu kibiców. W przyszłości ludzie będą odwiedzać pomnik i czytać nazwiska fundatorów – dokończył Paluch.

 

Prezes klubu – Ireneusz Maciej Zmora zdradził, że pomnik ma stanąć na Zawarciu, tuż przy rondzie przy Spichlerzu.

 

W najbliższy poniedziałek rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie. Koszt uczestnictwa pary to 500 zł. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Balu Stali Gorzów. Będzie to doskonała okazja do świętowania 70. rocznicy powstania klubu.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego noclegu. Kontakt pod numerem telefonu: 505 111 888.

Udostępnij