To dobry przykład na to, że jednorazowa akcja promocyjna może przerodzić się w długo falową współpracę. Współpraca klubu i firmy NadajPaczki.pl ma swój początek w projekcie Zawsze razem nawet w zimę”, gdzie rozdaliśmy trzy tysiące skrobaczek samochodowych w – jak się później okazało – najzimniejszą noc tej zimy.

 

Akcja spowodowała duże zainteresowanie naszym partnerem. Podjęliśmy rozmowy o rozszerzeniu współpracy. I jak się okazało, znaleźliśmy wspólną drogę i w całym sezonie 2017 firma NadajPaczki.pl zostanie „Oficjalnym Kurierem Stali Gorzów”.

 

– Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw naszym partnerom. Dzięki ciekawej akcji marketingowej spowodowaliśmy, że świadomość marki nowo powstałej firmy na rynku gorzowskim wzrosła wraz ze startem działalności – tłumaczy Jacek Gumowski, marketing manager Stali Gorzów.

 

Właściciele firmy NadajPaczki.pl, Mirosław Domański i Krzysztof Kaczanowski, podkreślają, że ich firma na współpracę ze Stalą zapatruje się z entuzjazmem: – Cenimy to, że współpracujemy z kreatywnym zespołem gorzowskiej Stali. Jesteśmy zadowoleni z efektów akcji z rozdawaniem skrobaczek. Miała bardzo pozytywny oddźwięk. Zdecydowaliśmy się, by zostać oficjalnym kurierem klubu i teraz będziemy zajmować się wszelkimi przesyłkami Stali. Pierwsze paczki zostały już zrealizowane.

 

Dodajmy, że siedziba NadajPaczki.pl przy ulicy Spółdzielców 2 w Gorzowie jest także punktem partnerskim Stali, gdzie można kupić nasze gadżety.

 

Udostępnij