www.stalgorzow.pl: Ostatni mecz przed przerwą poszedł po Waszej myśli, wygraliście gładko 3:0 z teamem AWF 2. Jak podsumujesz to spotkanie?

Maciej Błoch: Nie było to najtrudniejsze spotkanie, ale pozwoliło nam dopracować zgranie, którego nam ostatnio brakuje. Kontuzje w naszych szeregach powodują, że mamy duże rotacje w składzie. Na szczęście długą przerwę wykorzystaliśmy na regenerację zdrowia.

W rundzie zasadniczej SM Górczyn nie dał rady Was pokonać, wygraliście bez większych problemów 3:0. Jakie jest Wasze nastawienie przed najbliższym spotkaniem?

- To prawda, że ostatni mecz z Górczynem udało się nam wygrać 3:0, ale rezultat nie oddaje przebiegu spotkania. Wbrew wynikowi, który widniał na tablicy, nie był to łatwy mecz. Górczyn  jest  wymagającym przeciwnikiem i zdajemy sobie sprawę, że pomimo wcześniejszej wygranej, zbliżające się spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych.

Jaki jest cel przed nabliższym meczem? Macie jakiś przepis na sukces?

-  Musimy wyjść do tego spotkania bardzo skoncentrowani i zagrać na 100%. Oczywiście, interesuje nas tylko zwycięstwo, jeśli chcemy myśleć o finale.

Jakie są Wasze atuty przed wtorkowym spotkaniem?

– W poprzednim sezonie mógłbym śmiało powiedzieć, że naszym atutem jest zgranie i pełen, równy skład. Jak wiadomo, w tym sezonie kontuzje nas trochę rozłożyły, ale wierzę w chłopaków i pełne zaangażowanie. Mogę obiecać kibicom, że będziemy walczyć i postaramy się pokazać kawał dobrej siatkówki. Serdecznie zapraszam!