Bardzo się cieszę z tego, że firma MIB Nordic po raz drugi z rzędu została sponsorem tytularnym najważniejszej imprezy w naszym regionie i jednej z najważniejszych w świecie żużla. Tym bardziej nas to cieszy, że firma MIB Nordic i jej właściciel, pan Mariusz Szczęsny, od około 10 lat związani są z naszym klubem. To też dowód dla nas, że praca, którą wykonujemy, budzi zaufanie naszych sponsorów, wyrażając to tym, iż chcą dalej z nami współpracować – mówił prezes Ireneusz Maciej Zmora.

 

Firma z branży konstrukcji stalowych ze Stalą Gorzów współpracuje już wiele lat. Polski oddział, MIB Pol jest też zresztą jednym ze sponsorów Krzysztofa Kasprzaka. Decyzja o tym, by MIB Nordic ponownie zagościł w nazwie gorzowskiej rundy GP zapadła bardzo szybko. – Po ubiegłorocznym turnieju pan Mariusz Szczęsny głośno wyrażał swoje zadowolenie z faktu, że był sponsorem tytularnym. Co do chęci kontynuowania współpracy, to nie było żadnych różnic, również w innych kwestiach i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia – zdradził sternik gorzowskiego klubu.

 

Dla biznesu to doskonała okazja, by pokazać się szerszej publiczności i właśnie to jest głównym czynnikiem, który zdecydował, że firma MIB Nordic została sponsorem tytularnym. – Współpraca z klubem układa się dobrze i bycie sponsorem tytularnym gorzowskiej rundy Grand Prix pozwala nam być widocznym na rynku europejskim, głównie skandynawskim, bo siedziba spółki jest w Szwecji. Projekt ten przyniósł oczekiwany skutek – stwierdził Mariusz Szczęsny, prezes spółki.

 

Tym samym MIB Nordic stało się posiadaczem najważniejszego pakietu sponsorskiego gorzowskiej rundy Grand Prix, dzięki czemu nazwa firmy będzie widoczna na kierownicach zawodników, bandach i ściance medialnej, czyli tak, jak to było przed rokiem. Dodajmy, że spółka zdecydowała się również na bycie głównym sponsorem zbliżającego się wielki krokami XIV Memoriału Edwarda Jancarza.

 

O emocjach, jakie czekają nas 26 sierpnia, nikogo zapewniać nie trzeba. Pozostaje cierpliwie czekać, aż szesnastka najlepszych zawodników globu zjedzie do Gorzowa, by walczyć o punkty w klasyfikacji Indywidualnych Mistrzostw Świata. Przypominamy, że wśród stałych uczestników są zawodnicy Stali Gorzów: wychowanek klubu Bartosz Zmarzlik, Duńczyk Niels Kristian Iversen i Słowak Martin Vaculik.

 

19 marca ruszyła otwarta sprzedaż biletów na Grand Prix Polski w Gorzowie. Ceny wejściówek prezentują się następująco:

 

Trybuna Niska:
1 łuk (sektory 11-17) – 100zł
Prosta (sektory 6-10) – 150zł
2 łuk (sektory 1-5) – 75zł

Trybuna Wysoka:
1 łuk (sektory 56-68) – 135zł
Prosta (sektory 43-55) – 165zł
2 łuk (sektory 26-42) – 100zł

Bilety VIP w cenie 600zł do nabycia w siedzibie Klubu.

Bilety na Grand Prix do nabycia w sklepie klubowym w Centrum Handlowym NoVa Park oraz od 19.03.2017r. na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

Regulamin sprzedaży biletów Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim

Udostępnij