– Zapraszamy dzieci z rocznika 2006 do zapisania się do klasy sportowej o profilu piłki ręcznej w naszej szkole – powiedział trener gorzowskiej drużyny młodzieżowej UKS Miś, Janusz Szopa. – Gwarantujemy profesjonalne szkolenie! – dodał.

 

Obecne Gimnazjum nr 9, w którym między innymi jest klasa piłki ręcznej w ramach istnienia oficjalnych, związkowych Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej, przekształci się w najbliższym czasie w Szkołę Podstawową nr 2. Z tego też powodu, odbędzie się tam nabór nie tylko do I klasy, ale również do IV i VII. Tam też powstać ma oddział, skierowany specjalnie do chłopców z 2006 roku, którzy chcieliby spróbować swoich sił w sporcie. – Stal Gorzów chciałaby móc opierać się na swoich wychowankach w przyszłości, dlatego też szkolenie młodzieży leży nam na sercu – powiedział Krzysztof Ziomkowski, dyrektor sekcji piłki ręcznej w Stali Gorzów.

 

W najbliższą sobotę, 1 kwietnia, odbędzie się Dzień Otwarty szkoły, podczas którego na młodych adeptów piłki ręcznej będą czekać trenerzy UKS-u Miś i instruktorzy tego sportu, Janusz Szopa i Paweł Cichoń. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dzieci i rodziców, którzy chcieliby posłać swoje pociechy do tej klasy.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach 10.00-12.00 do obecnego gimnazjum nr 9 przy ul. Zamenhofa 2a, w najbliższą sobotę!

Udostępnij