10 000 zł – to koszt pakietu Sponsor Zawodnika” w przypadku wskazania konkretnego żużlowca. Sponsor płacił zaś połowę tej kwoty, jeśli nie chciał wybrać zawodnika, którego może wspomóc. Po raz kolejny swoje wsparcie okazała firma MIB Nordic, która od lat współpracuje ze Stalą Gorzów i w tym roku po raz drugi z rzędu będzie też tytularnym sponsorem gorzowskiej rundy Grand Prix.

MIB Nordic to międzynarodowy (nastawiony głównie na rynek skandynawski) oddział MIB-POL, istniejącej od 2004 roku firmy zajmującej się profesjonalnym projektowaniem i produkcją elementów metalowych i aluminiowych, jak balustrady, barierki i ogrodzenia. Specjalizuje się również w konstrukcjach stalowych i nie tylko.

Dlaczego konsorcjum postanowiło wesprzeć akurat Bartosza Zmarzlika? -  Bartek to nasz zawodnik, żużlowiec Stali Gorzów. Sponsoruję go też indywidualnie w lidze szwedzkiej. Jest niezwykle utalentowanym chłopakiem i trzeba go wspierać. Memoriał Edwarda Jancarza to dobra okazja, by jeszcze bardziej go wspomóc – powiedział nam Mariusz Szczęsny, prezes spółki.

Wychowanek gorzowskiej Stali jest wymieniany w gronie faworytów XIV Memoriału Edwarda Jancarza. Utalentowany i sumienny żużlowiec, który w ubiegłym roku świętował zdobycie brązowego medalu Indywidualnych Mistrzostw Śwata, już na początku sezonu pokazuje wysoką formę. Przez wielu kreowany na przyszłego mistrza świata. Piotr Świst, spadkobierca plastronu Edwarda Jancarza, wybrał go zaś na następcę wielkiej legendy klubu.

Udostępnij