10 000 zł – to koszt pakietu Sponsor Zawodnika” w przypadku wskazania konkretnego żużlowca. Sponsor płacił zaś połowę tej kwoty, jeśli nie chciał wybrać zawodnika, którego może wspomóc. Z tej drugiej opcji skorzystał wieloletni partner Stali Gorzów, firma BUMET, dla której najwazniejsze było wsparcie idei Memoriału Edwarda Jancarza.

 

Zostałem wylosowany, ale nie miałem też sprecyzowanego zawodnika, bo po prostu chciałem dołożyć swoją cegiełkę do Memoriału Edwarda Jancarza. Dobrze, że padło na Vaculika – przyznał Jerzy Hilburger, właściciel zakładu.

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „BUMET” świadczy usługi w charakterze generalnego wykonawcy obiektów użyteczności publicznej i budownictwa przemysłowego. Z kolei jako podwykonawcy zajmują się produkcją i montażem konstrukcji stalowych, montowaniem lekkich obudów, płyt warstwowych i kaset stalowych, robotami ogólnobudowlanymi, pracami projektowymi oraz konstrukcjami aluminiowo-szklanymi.

 

Martin Vaculik do gorzowskiego zespołu dołączył przed sezonem 2017. Z miejsca stał się dobrym duchem drużyny, z którą z łatwością zintegrował się podczas obozu w Karpaczu. W tym roku będzie także występował w cyklu Grand Prix. Zarówno z występami w elicie, jak i startami w Stali wiąże duże nadzieje.

 

SPONSOR ZAWODNIKA:

SPONSOR GŁÓWNY MEMORIAŁU:

Udostępnij