10 000 zł – to koszt pakietu Sponsor Zawodnika” w przypadku wskazania konkretnego żużlowca. Sponsor płacił zaś połowę tej kwoty, jeśli nie chciał wybrać zawodnika, którego może wspomóc.

Empal to firma zajmująca się transportem drogowym towarów, ale posiadająca także własną stację benzynową, co sprawia, że obecna jest także w branży paliwowej a z ich usług skorzystać można na ulicy Podmiejskiej w Gorzowie.

Wspierany przez nich Piotr Pawlicki to jedna z nadziei polskiego żużla, uczestnik cyklu Grand Prix, w którym debiutował przed rokiem i filar reprezentacji Polski. Na swoim koncie ma już wiele medali, w tym złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, złoto Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów i srebro Indywidualnych Mistrzostw Polski. W 2012 roku na torze w Gorzowie zdobył zaś Złoty Kask. Prywatnie jest młodszym bratem zawodnika Stali Gorzów, Przemysława Pawlickiego, któremu pomagał w parkingu podczas ubiegłorocznego finału PGE Ekstraligi. W XIV Memoriale Edwarda Jancarza Pawlicki wystąpi z numerem 10.

 

SPONSOR STARTU ZAWODNIKA:

SPONSOR GŁÓWNY MEMORIAŁU:

Udostępnij