10 000 zł – to koszt pakietu Sponsor Zawodnika” w przypadku wskazania konkretnego żużlowca. Sponsor płacił zaś połowę tej kwoty, jeśli nie chciał wybrać zawodnika, którego może wspomóc. Na tę pierszą opcję zdecydowali się przedstawiciele przedsiębiorstwa zajmującego produkcją automatycznych toalet publicznych.

Gigant na rynku jest obecny już od 28 lat. To interes rodzinny, który na przestrzeni prawie trzech dekad zyskał sporą renomę i aktualnie jest głównym producentem toalet miejskich w Polsce, realizując różne interesujące projekty, z których potem korzystają mieszkańcy największych miast w naszym kraju. Firma stawia na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, oferując doskonałe jakościowo, trwałe i niezawodne toalety.

Robię to dlatego, że jestem fanem żużla. Ta dyscyplina zawsze była nam bliska. Emil, jako człowiek, jest sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i koleżeński. Walczy, ale jednocześnie jedzie fair. Dla mnie jest wzorem sportowca. Stal Gorzów sponsorowaliśmy od początku istnienia firmy – powiedział nam przedstawiciel firmy Gigant.

Pochodzący z Rosji Emil Sajfutdinow to zawodnik, który zasłynął z tego, że jako pierwszy w historii obronił tytuł indywidualnego mistrza świata juniorów, wygrywając 2007 roku w Ostrowie Wielkopolskim i rok później w czeskich Pardubicach. Ponadto w swoim dorobku ma brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Świata zdobyty w swoim debiutanckim sezonie w Grand Prix, do którego wraca po trzech latach przerwy. W trakcie wymuszonego odpoczynku od GP zgarnął dwa złota w Indywidualnych Mistrzostwach Europy. W XIV Memoriale Edwarda Jancarza Sajfutdinow wystąpi z numerem 8.

 

SPONSOR STARTU ZAWODNIKA:

SPONSOR GŁÓWNY MEMORIAŁU:

Udostępnij