W najbliższym sezonie to właśnie ta firma ubierze całą drużynę Cash Broker Stali Gorzów, a więc zawodników, ich teamy i sztab szkoleniowy. Jak doszło do podpisania umowy? – Sam klub się do nas odezwał z zapytaniem o możliwość współpracy. Mniej więcej wiedziałem, jakie rzeczy i w jakich ilościach są do zrobienia, żeby ubrać kadrę. To jest nasz asortyment, który mamy u siebie, więc problemu nie było. Od zeszłego roku poczyniliśmy pierwsze kroki w kierunku zdobywania pierwszego klienta motorowego. Jesteśmy dogadani z zawodnikami, którzy ścigają się w rajdach na ścigaczach, z motocrossowcami i rajdowcami z Dakaru. Jak ktoś z żużla się do nas odezwał, to było to takie uwieńczenie tego, co zaczęliśmy robić – zdradził Marcin Dunajski, współwłaściciel Extreme Hobby.

Firma odzieżowa miała już pewną styczność z żużlem, choć nie jako sponsor. – W zeszłym roku odezwała się do nas Unia Leszno. Nie jesteśmy jednak oficjalnym partnerem odzieżowym. Zajmujemy się tylko i wyłącznie odzieżą na sprzedaż w sklepie – kontynuował przedstawiciel nowego partnera żółto-niebieskich”.

Czym Extreme Hobby wyróżnia się na rynku? – Jako marka zwracamy szczególną uwagę na jakość naszego produktu. Nie podpisujemy się pod czymś, czego nie jesteśmy pewni. Nasze rzeczy są testowane w ekstremalnych warunkach i jesteśmy wiodącą marką na polskim rynku, ale także zostaliśmy docenieni w Europie – powiedział Dunajski.

Współpraca ta jest nie tylko dobrą informacją dla samego zespołu, ale także kibiców, którzy wkrótce będą mogli cieszyć się z nowej linii ubrań. Również osoby, chcące się upodobnić do zawodników, będą zadowolone. – Do pierwszej kolejki, odbywającej się w Gorzowie, będą wykonane dwa projekty, które w jakiś sposób zaprezentujemy. Potem ta odzież znajdzie się w sklepie. Rozmawialiśmy też z klubem o replikach i na pewno będziemy coś w tym kierunku robić – zakończył Marcin Dunajski.

O szczegółach nowej oferty będziemy Państwa informować. Gorzowski klub już teraz cieszy się ze współpracy z firmą Extreme Hobby.

Udostępnij