www.sgfan.pl – to adres strony, która umożliwi Wam, Drodzy Kibice, tworzenie spersonalizowanych gadżetów gorzowskiej Stali. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni – możecie wybrać interesujący Wasz gadżet i zamówić go z uwzględnieniem własnej grafiki i własnego hasła. Można również skorzystać z zaproponowanych wzorów. Wybór nie powinien Was rozczarować. W ofercie m.in. zeszyty, etui na telefon, poduszki czy kubki.

 

– Strona oferuje duże możliwości personalizacji produktów. Mamy do wyboru kilka poziomów personalizacji – pierwszym jest personalizacja motywu, czyli umieszczenie dowolnego zdjęcia z naszej bazy. Mamy też możliwość wyboru herbu klubowego bądź różnego rodzaju sloganów. Kolejnym etapem personalizacji jest możliwość dodania swojego tekstu – może to być dowolna treść. To dosyć ciekawa możliwość dla stworzenia prezentu czy okolicznościowego gadżetu. On-line można stworzyć też dowolny kształt na grafice, na przykład serduszko wokół naszego ulubionego zawodnika. Odbywa się to w konfiguratorze na naszej stronie internetowej. Po stworzeniu odpowiedniej grafiki przechodzimy do kupna. Produkt można zamówić do domu lub odebrać w sklepie klubowym w galerii Nova Park. W wybranych produktach mamy dostępnych kilka wersji kolorystycznych. W taki sposób powstaje jedyny i niepowtrazalny gadżet kibicowski i co najważniejsze, zaprojektowany przez samego kibica – mówi Karol Boba, dyrektor zarządzający Elasto Form Polska.

 

Oferta www.sgfan.pl nawiązuje do świeżej kampanii #zBarwamiNaZawsze, a sam sklep to innowacyjna platforma, której nie posiada żaden z klubów żużlowych w Polsce.

 

Udostępnij