Tradycyjnie w programach zawodów opisjemy dla Was aktualny skład i dyspozycję rywala, a także przedstawiamy sylwetkę lidera drużyny przyjezdnej. W tym roku o ocenę drużyny gości i krótką analizę prosić będziemy dodatkowo trenera żółto-niebieskich, Stanisława Chomskiego.

 

W tegorocznym programie mamy też dla Was dwa świeżutkie cykle – Poznajmy się, czyli gdzie siedzę na stadionie” oraz „Wyjątkowe momenty w historii Stali”. Pierwszy przedstawi stałych bywalców stadionu przy Śląskiej, drugi odniesie się do klubowej historii w kontekście 70-lecia KS Stal.

 

Dwie strony każdego wydania poświęcimy w tym sezonie na nasz wywiad numeru – na inaugurację zapraszamy Was do lektury rozmowy z byłym jeźdźcem gorzowskiej Stali, Markiem Towalskim.

 

Tegoroczny program uzupełnią: dział o piłce ręcznej, cykl „Wspomnienia żużlowe” (w tym wydaniu porozmawiamy z asem Stali, Bartoszem Zmarzlikiem) oraz żużlowa rozrywka, gdzie na początek zaprosimy Was do rozwiązania quizu na temat drużyny ROW-u Rybnik.

 

Sprzedaż programu zawodów rusza w czwartek. Szukajcie go w naszym sklepie klubowym w centrum handlowym Nova Park. Koszt: 10 złotych.

 

Udostępnij