Początek sezonu w wykonaniu Przemysława Pawlickiego zgoła różni się od tego, co wychowanek leszczyńskiej Unii prezentował w minionym roku. Pawlicki jest liderem zarówno Stali, jak i swoich zagranicznych drużyn. W tym tygodniu dowiedział się również, że wystąpi w Grand Prix Polski w Warszawie. Czy taki początek sezonu zadowala gorzowskiego kapitana? – Myślę, że jeszcze przez bardzo, bardzo długi czas nie będę w stu procentach zadowolony ze swoich przygotowań. Na razie staram się cieszyć i bawić jazdą, wychodzi mi to całkiem OK. Cały czas z chłopakami szukamy, jeździmy, bo jest to początek sezonu. Jeszcze każdy ma jakieś zagadki do rozwiązania i my też z nimi walczymy – wyjaśnił 25-latek.

 

Już w niedzielę gorzowianie zmierzą się w kolejnym meczu polskiej Ekstraligi, a ich rywalem będzie drużyna z Rybnika, która w tym sezonie nie odjechała jeszcze żadnego meczu ligowego. Gorzowianie mieli okazję do kilku treningów na stadionie im. Edwarda Jancarza, jednak terminarz nie pozwala na zbyt wiele. – Tak, jak dotychczas. Do wszystkich zawodów staramy się podejść na 100 procent i do tych także. Będę przygotowywał się tak, jak przed każdymi innymi zawodami – skomentował Pawlicki.

 

Niedzielny rywal z pewnością jest w nieco gorszej sytuacji niż Stalowcy. Aura nie rozpieszcza zawodników w Polsce od początku sezonu, toteż cały czas brakuje im jazdy. Najlepiej z nich do tej pory prezentował się Grigorij Łaguta, który swoją wysoką formę miał okazję zaprezentować w Gorzowie podczas Memoriału Edwarda Jancarza. Czy jest to duże zagrożenie dla Stali? – Raczej nie skupiam się na drużynie przeciwnej i nie patrzę, kto może być mocny, a kto słabszy. Niejeden mecz pokazał, że trafiają z przełożeniami i jadą zawodnicy, na których w ogóle się nie stawia. Nie ma co patrzeć na mocne punkty, tylko skupić się na sobie i raczej do tego przykuwam uwagę – powiedział „Shamek”.

 

Problemy z pogodą nie dotknęły jednak tylko rybnickiego zespołu. – Nie mieliśmy może okazji nie wiadomo ile pojeździć na gorzowskim torze przez aurę pogodową. Jak widzimy, dwie kolejki żużlowe prawie w całości przełożone, niektóre zespoły nie miały jeszcze okazji do rywalizacji. My jedną kolejkę mamy za sobą, w Toruniu. W Gorzowie niestety warunki nie pozwoliły na zbyt wiele jazdy. Ale znamy ten tor, więc myślę, że żadnego problemu z przełożeniami do niego nie będziemy mieli – zapowiedział kapitan Stali.

 

Stal to drużyna i każdy z zawodników pracuje na jej sukces, jednak żużel to w dużej mierze sport indywidualny, toteż każdy z nich ma swoje cele. Jakie ma Pawlicki? – O swoich celach nie chcę raczej głośno mówić, zostawiam to dla siebie. A każdy, kto mnie zna i wie jakim jestem zawodnikiem, zdaje sobie sprawę, do jakich celów dążę w karierze żużlowej – zakończył.

 

Przypominamy, że mecz z Rybnikiem nie będzie transmitowany przez telewizję, toteż wszystkich, którzy chcą obejrzeć to spotkanie, zapraszamy do przyjścia na stadion. Ci, którzy zaś nie mogą pojawić się na „Jancarzu” – od 11 rano zapraszamy do śledzenia relacji live ze stadionu, gdzie pojawią się informacje o wszystkim, co w danej chwili będzie działo się na stadionie. Zapraszamy!

 

Bilety:

 

Trybuna niska:

 

I łuk (sektory 11-17)

Bilet normalny – 40zł

Bilet ulgowy – 35zł

 

Prosta (sektory 6-10)

Bilet normalny – 45zł

Bilet ulgowy – 40zł

 

II łuk (sektory 1-5)

Bilet normalny – 35zł

Bilet ulgowy – 30zł

 

Trybuna wysoka:

 

I łuk (sektory 56-68)

Bilet normalny – 40zł

Bilet ulgowy – 35zł

 

Prosta (sektory 43-55)

Bilet normalny – 45zł

Bilet ulgowy – 40zł

 

II łuk (sektory 30-42)

Bilet normalny – 35zł

Bilet ulgowy – 30zł

 

 

 

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup.

 

 

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów:

– KLIM Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 (Dom Usług, parter od strony Parku 111)

– Styl Ceramika – Kostrzyn, ul. Piastowska 1,

– Styl Ceramika – Sulęcin, ul. Wojska Polskiego 14,

– Kolporter – Szczecin, Al. Wyzwolenia 18.

– Kolporter – Szczecin, ul. Struga 42.

– Kolporter – Stargard, Wojska Polskiego 41/10.

– Kolporter – Gryfino, Flisacza 63.

– Nadaj Paczki – Międzyrzecz, os. Centrum 15.

– Nadaj Paczki – Strzelce Kraj., ul. Chrobrego 1.

 

 

 

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

 

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

 

W sprzedaży są również:

 

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Udostępnij