W programie na mecz z Unią Leszno jak zwykle nie zabraknie opisu drużyny gości i oceny naszych rywali, o którą poprosiliśmy trenera Stali Stanisława Chomskiego. Jako lidera „Byków” przedstawimy sylwetkę duńskiego zawadiaki torów, Nickiego Pedersena.

 

Nie zabraknie naszych stałych cykli – Poznajmy się, czyli gdzie siedzę na stadionie” oraz „Wyjątkowe momenty w historii Stali”. W drugiej odsłonie drugiego z wymienionych cykli zebraliśmy bardzo ciekawe anegdoty od legendy gorzowskiego speedway’a, Jerzego Rembasa.

 

Dwie strony każdego wydania poświęcamy w tym sezonie na nasz wywiad numeru – tym razem rozmawialiśmy z byłym zawodnikiem żółto-niebieskich, Mariuszem Staszewskim. Będzie sporo o przeszłości w barwach Stali, ale również o obecnym zajęciu Mariusza, czyli funkcji trenera w klubie z Ostrowa.

 

Swoje „Wspomnienia żużlowe” tym razem przedstawi wam Niels K. Iversen, a w dziale poświęconym piłce ręcznej zastanowimy się czy Gorzów stać na Superligę.

 

Sprzedaż programu zawodów rusza w czwartek po godzinie 15:00. Szukajcie go w naszym sklepie klubowym w centrum handlowym Nova Park. Koszt: 10 złotych.

 

 

Udostępnij