W programie na mecz z Falubazem Zielona Góra jak zwykle nie zabraknie opisu drużyny gości i oceny naszych rywali, o którą poprosiliśmy trenera Stali Stanisława Chomskiego. Jako lidera drużyny spod znaku Myszki Miki przedstawimy sylwetkę Piotra Protasiewicza.

 

Nie zabraknie naszych stałych cykli – „Poznajmy się, czyli gdzie siedzę na stadionie” oraz „Wyjątkowe momenty w historii Stali”. W drugiej odsłonie drugiego z wymienionych cykli zebraliśmy bardzo ciekawe anegdoty derbowe od trzech byłych jeźdźców żółto-niebieskich – Bogusława Nowaka, Mieczysława Woźniaka i Ryszarda Dziatkowiaka.

„(…) Kiedyś był taki mecz na styku i jechałem z Edkiem Jancarzem w 15. biegu. Najpierw Edek zerwał taśmę, potem ktoś z Zielonej Góry i nie wiem z kim jechałem we dwóch. Jak zjechałem do parkingu przed powtórką, to wszyscy mi mówili „nie waż się wyprzedzać!”. To był chyba najdłuższy bieg w żużlu. Jak chciałem wyprzedzać, to już mi z parkingu grozili. (…)” – to tylko fragment wspomnień, jakimi podzielili się z nami legendarni zawodnicy.

 

Dwie strony każdego wydania poświęcamy w tym sezonie na nasz wywiad numeru – tym razem rozmawialiśmy z honorowym prezesem Stali, Witoldem Głowanią. Z wywiadu można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, na temat tego jak kiedyś wyglądało funkcjonowanie klubu.

 

Swoje „Wspomnienia żużlowe” tym razem przedstawi wam Martin Vaculik, a na dokładkę nie zabraknie również derbowego quizwania.

 

Sprzedaż programu zawodów rusza w czwartek po godzinie 15:00. Szukajcie go w naszym sklepie klubowym w centrum handlowym Nova Park. Koszt: 10 złotych.

 

 

Udostępnij