Gorzowska Stal nie zwalnia od początku sezonu i wciąż jest jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Gorzowianie zdecydowaną większość swoich meczów wygrali i zaliczyli też jeden remis, mimo trudności, jakie się pojawiały, zwłaszcza osłabienia kontuzją Krzysztofa Kasprzaka.

 

Teraz przed Stalą kolejny mecz na własnym stadionie – z GKM-em Grudziądz. Drużyna z kujawsko-pomorskiego ma swoje problemy w tegorocznych rozgrywkach najlepszej ligi świata. Od feralnego upadku Tomasza Golloba na crossie, grudziądzanie mają duży problem z pozbieraniem się i wygrywaniem spotkań. Nie rozpieszczała ich także pogoda. Czy są drużyną groźną dla wspaniałej Stali? – Już wielokrotnie wspominałem, że nie można nikogo lekceważyć i na pewno nie zrobimy tego z drużyną z Grudziądza, bo mogą odjechać bardzo dobre spotkanie. Każdy punkt się liczy. Tam też startują mocni zawodnicy i mogą mieć taki dzień, że każdy z nich będzie wygrywał ze wszystkimi. I co wtedy? Nikogo nie lekceważymy i do każdego spotkania podchodzimy tak samo – powiedział jeden z liderów poprzedniego meczu Stali, Martin Vaculik.

 

Z nim zgadza się trener Stali, Stanisław Chomski, który podkreśla, że zawodnicy z Grudziądza potrafią jeździć na żużlu. – Wszyscy stanową zagrożenie, bo wszyscy zawodnicy stający na starcie chcą wygrać. Czasem decyduje dyspozycja dnia. Zespół Grudziądzki to są zawodnicy pretendujący do miana czołowych zawodników w swoich krajach czy nawet w lidze. Krzysztof Buczkowski to szeroka kadra Polski, Rafał Okoniewski – który chyba nie pojedzie w Gorzowie – bardzo dobry startowiec. Kai Huckenbeck zgłasza duże aspiracje do rywalizacji w PGE Ekstralidze, Lindbaeck to zawodnik Grand Prix. Artiom Łaguta bardzo szybki i widowiskowo jeżdżący. Formacja juniorska też jest bardziej doświadczona od naszych chłopaków. Zespół z potencjałem, którego jeszcze nie pokazali – powiedział.

 

Gorzowianie, mimo iż są dość zadowoleni z zastępstwa za Krzysztofa Kasprzaka, w kolejnym meczu nie zobaczą już Linusa Sundstroema na gorzowskim owalu. Do składu wraca bowiem pochodzący z Leszna zawodnik, który czuje się już całkiem sprawny i w pełni sił, by walczyć w ligowym spotkaniu. – Tak, mamy zmianę w składzie. Krzysiek Kasprzak po badaniach lekarskich w RehaSport udał się bezpośrednio do Gorzowa, gdzie odbył trening we wtorek, zgłosił swoją chęć jazdy podczas treningu. W mojej ocenie teksty wypadły na tyle zadowalająco, żeby pozwolić mu jechać w meczu z Grudziądzem i mieć pełną kadrę na mecze w Częstochowie i Rybniku – wyjaśnił Chomski.

 

Gorzowianie z grudziądzką ekipą zmierzą się od godzinie 20:15. Wszystkich kibiców zapraszamy do przyjścia i kibicowania żółto-niebieskim tak, by ponieść ich do kolejnego zwycięstwa!

 

Bilety:

MRGarden GKM GRUDZIĄDZ:

Trybuna niska:
I łuk (sektory 11-17)
Bilet normalny – 37zł
Bilet ulgowy – 33zł

Prosta (sektory 6-10)
Bilet normalny – 40zł
Bilet ulgowy – 35zł

II łuk (sektory 1-5)
Bilet normalny – 30zł
Bilet ulgowy – 20zł

Trybuna wysoka:
I łuk (sektory 56-68)
Bilet normalny – 37zł
Bilet ulgowy – 33zł

Prosta (sektory 43-55)
Bilet normalny – 40zł
Bilet ulgowy – 35zł

II łuk (sektory 30-42)
Bilet normalny – 35zł
Bilet ulgowy – 25zł

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup. 

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów:
– KLIM Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 (Dom Usług, parter od strony Parku 111) 
– Optyk – Centrum Dobrego Widzenia – Kostrzyn, ul. Spichrzowa 2 (obok hotelu Bastin)
– Styl Ceramika – Kostrzyn, ul. Piastowska 1,
– Styl Ceramika – Sulęcin, ul. Wojska Polskiego 14,
– Kolporter – Szczecin, Al. Wyzwolenia 18.
– Kolporter – Szczecin, ul. Struga 42.
– Kolporter – Stargard, Wojska Polskiego 41/10.
– Kolporter – Gryfino, Flisacza 63.
– Nadaj Paczki – Międzyrzecz, os. Centrum 15.
– Nadaj Paczki – Strzelce Kraj., ul. Chrobrego 1.

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Udostępnij