www.stalgorzow.pl: Na początek proszę przypomnieć o idei śniadań biznesowych.

Izabela Stach: – Cyklicznie, raz w miesiącu, w piątki spotykamy się mniej więcej w 80 osób w Hotelu Fado. Teraz wyjątkowo będzie to czwartek. Nie są to tylko firmy z Gorzowa. Przyjeżdżają do nas zaprzyjaźnione kluby, chociażby z Legnicy. W czwartek pojawi się też klub biznesowy ze Szczecina. Łączymy nie tylko biznesy lokalne. Warto przychodzić na nasze spotkania, bo przyprowadzając kolejną osobę, zwiększamy możliwość nawiązania nowych relacji i kontaktów biznesowych. Stąd bierze się duża liczba uczestników i są tego namacalne efekty, bo dochodzi do jakiejś umowy czy innych transakcji.

 

W czwartek ostatnie przed wakacjami śniadanie biznesowe BSC. Co przygotowano na to spotkanie?

– Przewidziane zostały specjalne nagrody dla uczestników spotkania. Każdy uczestnik, a jednocześnie członek BSC, otrzyma 15 wejściówek na Indywidualne Mistrzostwa Polski. Natomiast każdy inny podmiot, który zjawi się w czwartek, otrzyma 5 takich biletów. To jest jedna z atrakcji, ale pojawią się też jeszcze inne nagrody. Tematem spotkania będą Systemy motywacyjne w biznesie”. Przybędą też goście specjalni z Urzędu Miasta, duzi inwestorzy.

 

Sprawy biznesowe to jednak nie wszystko. Jak ogółem wygląda plan takiego spotkania?

– Zaczynamy śniadaniem o godzinie 8. To takie pół godziny na wypicie kawy, zjedzenie czegoś. Około 8:30 witamy naszych gości. Przewidziane są zazwyczaj jedna albo dwie prelekcje. Fajnym elementem spotkania jest autoprezentacja. Każdy z uczestników ma chwilę na przedstawienie siebie i swojej firmy, zaproszenie do współpracy czy powiedzenie, w czym może pomóc innej osobie. Jest możliwość prezentacji ulotek i materiałów reklamowych. Spotkanie kończy się zazwyczaj o godzinie 10-11 i później są jeszcze rozmowy w kuluarach.

 

Czy w wakacje planowane są inne działania Business Stal Clubu?

– W lipcu i sierpniu również przygotowaliśmy spotkania dla naszych sponsorów, partnerów i członków BSC. Na razie jeszcze nie są do końca znane lokalizacje, ale jedno z nich ma odbyć się na gorzowskim polu golfowym, a inne w Szczecinie. Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów. Na pewno będzie to dla naszych sponsorów miła niespodzianka i coś nowego, w troszeczkę innym klimacie. Mimo okresu wakacyjnego pamiętamy o nich i szykujemy inne możliwości spotkania. Kolejne śniadanie biznesowe planujemy na wrzesień.

Udostępnij