Betard Sparta Wrocław z każdym meczem w PGE Ekstralidze pokazuje, że jest drużyną kompletną i mającą w tym roku wiele do powiedzenia. Wrocławianie praktycznie nie mają słabych punktów, a ich zawodnicy święcą triumfy zarówno na międzynarodowym, jak i swoich podwórkach żużlowych. – Dobrze znany lider tabeli. Rozpędzają się coraz mocniej, brakuje słabych punktów. Tai Woffinden – zawodnik czołówki światowej, filar zespołu wrocławskiego. Z nim w parze jest Szymon Woźniak, który doskonale dał się zapamiętać kibicom w Gorzowie, Mistrz Polski, świetna forma. Maciej Janowski – drugie miejsce w Speedway Grand Prix, jedzie doskonale, równo i skutecznie. Wsparty Vaclawem Milikiem. Lebiediew ma rewelacyjną formę i Drabik, który wygrał pierwszą rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów – powiedział szkoleniowiec Stali, Stanisław Chomski. Wymienionych zawodników w Polsce i na świecie nie trzeba nikomu przedstawiać, a dobra jazda i chęć zwycięstwa to z pewnością gwaranci wspaniałego widowiska na gorzowskim owalu.

 

Należy również pamiętać, że żużlowcy z Wrocławia do Gorzowa przyjadą dodatkowo zmotywowani meczem z pierwszej rundy tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. Gorzowianie bowiem wygrali w tym meczu rzutem na taśmę pomimo osłabienia stratą Krzysztofa Kasprzaka, który nabawił się kontuzji w jednym z pierwszych biegów. Podrażniona ambicja i dołek Stali w ostatnich meczach sprawiają, że Spartanie do stolicy lubuskiego przyjadą żądni zwycięstwa i dodatkowo zmotywowani.

 

Stali los nie sprzyja, bowiem w Gorzowie przez ostatnie kilka dni padał deszcz. Opady przez dwa dni były dość intensywne i zdecydowanie nie pomogły żółto-niebieskim przed pierwszym meczem od 44 dni na owalu przy Śląskiej. – Nie jesteśmy w stanie przeprowadzić takiego treningu, jaki sobie zakładaliśmy. Trening odbędzie się w piątek, a to wiąże się z nieobecnością Bartka Zmarzlika i Nielsa, którzy będą we Wrocławiu na Mistrzostwach Sportów Nieolimpijskich. Z tradycji stało się zadość. Impreza rangi światowej rozbija plany treningowe całego zespołu. Ale trudno. Musimy sobie jakoś poradzić – wyjaśnił szkoleniowiec Stali.

 

Gorzowianie nie mogą być dumni z ostatnich trzech meczów, jakie odjechali, bowiem wszystkie trzy zakończyły się porażkami. To jednak nie oznacza, że żółto-niebiescy spuścili głowy i poddali się. Wręcz przeciwnie! Stalowcy skupiają się na meczu z Wrocławiem jeszcze bardziej i planują wygrać, co pozwoliłoby wrócić im na właściwe tory. Atmosfera w drużynie pozostaje dobra, a to jest gwarantem zostawiania serc zawodników na torze.

 

Gorzowianie przypominają jednak, że to ich wspaniali kibice są dla nich największym wsparciem i to dla żółto-niebieskich fanów żużlowcy będą walczyć o każdy centymetr toru. – Pełne trybuny to dla nas bardzo wielka motywacja ze strony kibiców! Ich obecność na stadionie sprawia, że chcemy osiągać jeszcze lepsze wyniki – powiedział Rafał Karczmarz, młodzieżowiec gorzowskiego zespołu.

Start spotkania już w najbliższą niedzielę o godzinie 19.00. Bądźcie z nami!

 

Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław

 1. Tai Woffinden
 2. Szymon Woźniak
 3. Maciej Janowski
 4. Vaclav Milik
 5. Andrzej Lebiediew
 6. Maksym Drabik

7.

 

Cash Broker Stal Gorzów

 1. Martin Vaculik
 2. Przemysław Pawlicki
 3. Niels K. Iversen
 4. Krzysztof Kasprzak
 5. Bartosz Zmarzlik

14.

 1. Rafał Karczmarz

 

Bilety:

Trybuna niska:
I łuk (sektory 11-17)
Bilet normalny – 42zł
Bilet ulgowy – 38zł

Prosta (sektory 6-10)
Bilet normalny – 47zł
Bilet ulgowy – 43zł

II łuk (sektory 1-5)
Bilet normalny – 37zł
Bilet ulgowy – 33zł

Trybuna wysoka:
I łuk (sektory 56-68)
Bilet normalny – 42zł
Bilet ulgowy – 38zł

Prosta (sektory 43-55)
Bilet normalny – 47zł
Bilet ulgowy – 43zł

II łuk (sektory 30-42)
Bilet normalny – 37zł
Bilet ulgowy – 33zł

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup. 

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów:
– KLIM Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 (Dom Usług, parter od strony Parku 111) 
– Optyk – Centrum Dobrego Widzenia – Kostrzyn, ul. Spichrzowa 2 (obok hotelu Bastin)
– Styl Ceramika – Kostrzyn, ul. Piastowska 1,
– Styl Ceramika – Sulęcin, ul. Wojska Polskiego 14,
– Kolporter – Szczecin, Al. Wyzwolenia 18.
– Kolporter – Szczecin, ul. Struga 42.
– Kolporter – Gryfino, Flisacza 63.
– Nadaj Paczki – Międzyrzecz, os. Centrum 15.

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Udostępnij