Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 1. miejsce w finale

Jest bardzo dobrze. Ostatnia runda w Szwecji była krokiem w dobrą stronę, którego szukaliśmy w ostatnim czasie i dobrze jest w końcu go znaleźć. Jestem teraz w dobrej sytuacji i nie czuję takiej presji, jestem gotowy na dalsze zawody. Podziękowania dla Patricka Adamsa, Jacka Trojanowskiego, Konrada Darwińskiego i Leszka za świetną robotę, jestem podekscytowany przed końcówką roku, zobaczymy co ona przyniesie.

Patryk Dudek (Polska) – 2. miejsce w finale

To mój pierwszy raz na tym torze, (w cyklu GP – dop.red) ale bardzo go polubiłem, mam stąd dobre wspomnienia i jestem bardzo szczęśliwy, bo wróciłem do gry przez zdobyte punkty. Byłem dziś bliski wygranej, ale Tai był szybszy. Może następnym razem, z Taiem chyba musimy sobie porozmawiać (śmiech). Najważniejszy jest dla mnie dzisiejszy dobry wynik i drugie miejsce też mnie zadowala.

Jason Doyle (Australia) – 3. miejsce w finale

Myślę, że nie mogło pójść gorzej niż w Szwecji dwa tygodnie temu. Dziś musieliśmy się postarać, żeby wrócić na pozycję lidera. Ten tor jest trudny, kiedy jesteś z przodu to czysta przyjemność, ale kiedy nie masz dobrego startu ciężko jest wyminąć przeciwników na pierwszym łuku. Co do Patryka i Taia – zrobili dobrą robotę. Chciałbym też podziękować moim kolegom, za ciężką pracę, którą dziś wykonali.

Bartosz Zmarzlik – 4. miejsce w finale

Te zawody były trudne, jak było widać. Cieszę się, że awansowałem do finału. Tam zanotowałem defekt, bo wypadł mi bezpiecznik, ale ciężko się połapać, tym bardziej, jak się jedzie u siebie z jakimiś tam przyzwyczajeniami, z którymi się tutaj na co dzień jeździ. W półfinale już czułem się najlepiej – najlepszy bieg dla mnie, czułem się szybki i dobrze mi się jechało. Przyjechałem drugi, z Jasonem byliśmy blisko w kontakcie – no nic, jutro jest nowy dzień. (Za doping – dop.red) serdecznie wszystkim dziękuję, o to w tym wszystkim chodzi, żeby wspierać się i jechać o jak najlepszy wynik. Jest dyszka i jedziemy dalej, to jest sport, trudno, stało się i nie powtórzę tego.

 

Udostępnij