Akademia Piłkarska Stal Gorzów ogłaszając jesienne nabory zaprasza wszystkie dzieci do udziału w treningach w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Do szkółki mogą dołączać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

 
Do końca września dla każdego nowego zawodnika, piłka z oficjalnej kolekcji klubu!

Akademia Piłkarska Stal Gorzów to miejsce zbudowane z piłkarskich marzeń. Fundamentalną zasadą sztabu trenerskiego jest przede wszystkim zabawa i dobra atmosfera zarówno na treningu, jak i w ramach mikołajkowych rozgrywek Stal Cup. 
Jak podkreślają trenerzy, wrzesień to idealny moment, aby rozpocząć treningi w klubie: – Każdego roku, we wrześniu do Akademii dołącza mnóstwo nowych adeptów piłki nożnej. Co za tym idzie powstają nowe grupy treningowe, w których dopiero co przybyli zawodnicy szybko się odnajdują, tworząc nie tylko nowe przyjaźnie, ale i ucząc się wzajemnego szacunku i współpracy – podkreśla koordynator klubu, Krzysztof Grzybowski. 

– Tegoroczne nabory są o tyle wyjątkowe, że dotyczą nie tylko działającej już od lat sekcji piłki nożnej, ale i nowo otwartej sekcji piłki ręcznej. Prowadzimy zapisy już od 7. roku życia – dodaje. 

Warto zaznaczyć, że Akademia Piłkarska Stal Gorzów to szkółka w pełnym tego słowa znaczeniu. Jej podstawowym celem nie jest wyławianie największych talentów z okolicy, a co za tym idzie dyskryminacja dzieci mniej uzdolnionych, ale przede wszystkim wsparcie tych, których talent wymaga szlifowania lub który może się pojawić nieco później. - To właśnie Akademia uczy gry w piłkę niemal każdego. Od tych, którzy na zajęciach po raz pierwszy mają styczność z futbolówką, po tych, którzy posiadają już doświadczenie w grze. – mówi Konrad, ojciec 5-letniego Karola, zawodnika Akademii.

Klub, działający już w blisko 10 lokalizacjach, wyróżnia nie tylko brak selekcji i mnogość lokalizacji, ale przede wszystkim innowacyjna metoda szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach oraz ścieżka reprezentacyjna dla utalentowanych. 

– Uczymy przede wszystkim pasji i miłości do piłki nożnej. Liczymy się z faktem, że nie każdy kto opuści Akademię będzie zawodowym piłkarzem, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby futbol stał się ich prawdziwą pasją. Wychowankiem Akademii jest się całe życie – mówi koordynator klubu, Krzysztof Grzybowski.

Już dziś wejdź na www.apstal.pl, odszukaj dogodną dla Twojego dziecka lokalizację lub zadzwoń pod 502741749. Weź udział w dwóch otwartych treningach, rozpocznij przygodę z Akademią Piłkarską Stal Gorzów już we wrześniu i zdobądź piłkę z oficjalnej kolekcji klubu!

Udostępnij