Stal w miniony weekend pauzowała, co wiązało się z brakiem drużyny z Ostródy w pierwszej lidze. Stalowcy na treningach skupili się na łapaniu świeżości i przygotowaniu do meczu z kolejnym przeciwnikiem – młodzieżą z SMS-u ZPRP Gdańsk. – Czy przerwa nie wybiła nas z rytmu? To okaże się w sobotę. Troszeczkę inaczej trenowaliśmy w minionych dniach, zmieniliśmy charakter treningów, ponieważ stwierdziłem, że potrzeba nam trochę więcej boiskowej świeżości. Dodatkowo podładowaliśmy troszeczkę akumulatory. Myślę, że to się udało, a zatem przyniesie długofalowy efekt – powiedział podczas konferencji prasowej trener gorzowskiego zespołu, Dariusz Molski.

 

Żółto-niebiescy podczas przerwy zostali przeskoczeni w tabeli przez dwa zespoły – przeciwników z Poznania i z Leszna. To dodatkowo motywuje gorzowian do jak najlepszego pokazania się przed własną publicznością. – Drugi tydzień całkowicie poświęciliśmy sobie, a więc przygotowaniu się do meczu – powiedział szkoleniowiec Stali. Gorzowianie nie wiedzą stricte z kim właściwie przyjdzie im się zmierzyć. Nowy rocznik gdańskiej szkoły pokazał już w tym sezonie, że potrafi wygrywać z dużo bardziej utytułowanymi przeciwnikami, wygrywając z drużynami z Malborka czy Olsztyna. – Przeciwników znamy tyle o ile. Myślę, że charakter grania się nie zmienił, czyli będą grali walecznie, szybko, do upadłego z młodzieńczą fantazją i tego należy się obawiać – wyjaśnił trener Stali.

 

Gorzowianie nie mają jednak zamiaru dać rozwinąć skrzydeł gościom z Gdańska. Do meczu planują podejść zmotywowani i skoncentrowani. Celem jak zwykle będzie zwycięstwo. – Młody zespół SMS-u ma dwa poważne sukcesy na swoim koncie. W naszej drużynie zawsze coś trzeszczy, ale do grania przystąpimy mam nadzieję w pełnym składzie – powiedział Dariusz Molski.

 

Spotkanie z SMS-em odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 18.30 w hali przy Szarych Szeregów 7. Czy żółto-niebiescy utrzymają twierdzę? Czy pokonają najbardziej utalentowaną młodzież w Polsce? Przekonamy się już niedługo!

 

Bilety w celnie 12 zł normalny i 8 zł ulgowy do nabycia w sklepie klubowym w C. H. NoVa Park oraz w kasach hali na pół godziny przed spotkaniem. Zapraszamy!

Udostępnij