W najbliższy piątek w Hotelu Fado Business Stal Club organizuje kolejne śniadanie, na który zaprasza swoich członków i wszystkich, którzy chcieliby się zapoznać z działalnością BSC. Początek śniadania o godzinie 8:00. W trakcie spotkanie przewidziane są atrakcyjne prelekcje. Ewa Pawlak powie o tym, „Kiedy szef musi, powinien i chce występować publicznie – praktyczne wskazówki dla menedżerów”, a przedstawiciel firmy Prudential przedstawi temat „Sukcesja w firmie”.

 

Każda firma chce być kojarzona z pozytywnymi emocjami, a nic nie wzbudza takich emocji jak wydarzenia sportowe. Każde wydarzenie organizowane przez Stal Gorzów to idealna okazja do budowania nią trwałych i unikatowych relacji z partnerem biznesowym, które stanowią nowe, zawodowe znajomości, mogące zaowocować nowymi kontraktami. Wraz ze wzrostem liczby sekcji sportowych istniejący od 2008 roku Business Speedway Club przekształcił się w Business Stal Club.

 

Stal Gorzów stworzyła stabilną grupę sponsorów skupioną wokół biznesowej platformy. BSC to stale powiększające się grono partnerów biznesowych, w którego szeregi z roku na rok dołączają kolejne firmy. Platforma stanowi bardzo ważny element klubu, który ma za zadanie integrować środowisko biznesowe, pomagać w nawiązywaniu kontaktów i budować silną markę firm skupionych w Business Stal Clubie.

Udostępnij