To duże wzmocnienie dla żółto-niebieskich i wyraźny sygnał, że gorzowski klub chce się nadal liczyć w walce o najwyższe cele. Do Stali dołącza Szymon Woźniak, który zdecydował się na przenosiny z Wrocławia. Co prawda kontrakt nie został dziś podpisany ze względu na protest zawodników, ale warunki startów zostały już ustalone.

 

– Stal przedstawiła mi po sezonie swoją propozycję. Potrzebowałem trochę czasu na decyzję, bo pierwszeństwo w rozmowach miał klub z Wrocławia. Zdecydowałem ostatecznie, że chcę ścigać się nad Wartą. Po mojej decyzji negocjacje trwały krócej niż obiad i szybko doszliśmy do porozumienia. Wierzę, że Gorzów to dobre miejsce, by wykonać kolejny krok do przodu w mojej karierze – powiedział Szymon Woźniak.

 

Co o nowym członku drużyny mówi prezes Stali, Ireneusz Maciej Zmora? – Postawiliśmy na zawodnika, który jest młody, perspektywiczny i świetnie czuje się na gorzowskim torze. To fajny, ułożony i sympatyczny chłopak, który na pewno wpisze się w naszą drużynę i będzie jej ważnym elementem – powiedział po spotkaniu z Woźniakiem sternik żółto-niebieskich. 

Udostępnij