Redakcja Stalgorzow.pl: Za Tobą kolejny rok w Stali Gorzów, pozostajesz z drużyną na przyszły sezon. Jak do tej pory układała ci się współpraca z członkami zespołu?  

Krzysztof Kasprzak: To, że będę jeździł w barwach żółto-niebieskich już 7. sezon coś znaczy. Czuję się tu jak u siebie i naprawdę cieszę się, że zostaję na kolejny rok. Współpraca jest wspaniała i jak najbardziej poprawna.

Już po meczu z Falubazem powiedziałeś, że chciałbyś zostać w Gorzowie na kolejny sezon. To za sprawą sprzyjającej atmosfery, która panuje w drużynie?

Tak. Wszystko co jest w Stali mi pasuje. A ja daję wszystko od siebie, by wygrywać jak najwięcej wyścigów dla moich cudownych kibiców i sponsorów.

Czy w tym sezonie tor bardzo się zmienił w porównaniu do poprzednich lat? Długo trwało, zanim złapałeś odpowiednie ustawienia na nową nawierzchnię?

Trochę się zmieniło, ale to nadal ten sam tor, co dawniej. Mogę już na nim pędzić z zamkniętymi oczkami ;)  Kocham na nim jeździć.

Jak zamierzasz wykorzystać przerwę zimową? Czy są już ustalone terminy zgrupowań?

Zimę, jak od 18 lat, spędzę tak samo. Będę się przygotowywać na 100% do kolejnego sezonu, by mieć tak dobre rezultaty, jak w poprzednich latach.

Masz już konkretne plany na przyszły sezon?

Plan jest jeden. Wygrywać jak najwięcej biegów w każdym meczu, w którym wystartuję. I żeby omijały mnie kontuzje.

Chciałbyś przekazać coś od siebie kibicom?

Dziękuję całej mojej rodzinie, która jest ze mną na dobre i na złe. Pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców. Byliście cudowni na każdym stadionie całego świata. Życzę Wam dobrej i zdrowej zimy oraz wszystkiego dobrego na święta i nowy rok. Pozdrawiam całe kierownictwo Stali Gorzów. Bardzo dziękuję moim sponsorom, bez których nie dałbym rady być przygotowanym do sezonu. Są to firmy:

Gloss

Kaczmarek

Astromal

Maszoński

Budnex

Intercars

Nice

Teng Tools

Mjm

Studio Scherzo

Udostępnij