W ostatniej odsłonie „Bezpiecznie ze Stalą” klub wraz z partnerami wyprodukował tysiąc odblaskowych kamizelek, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo na ulicach.

 

Część kamizelek trafiła już do przedszkolaków z Gorzowa i okolic, kolejne rozdawane będą podczas wizyt dzieci na Stadionie imienia Edwarda Jancarza. Te zaplanowaliśmy na wiosnę, gdy pogoda będzie nieco bardziej przystępna. 

 

– Pierwszą partię kamizelek podarowaliśmy dzieciom z Placówki Wsparcia Dziennego. Gościły one u nas przed świętami. Najmłodsi fani speedway’a dostali przygotowane przez pracowników klubu paczki, które pracownicy dla nich przygotowali. Były to konkretne prezenty, które dzieci sobie wymarzyły i narysowały. Następnie byliśmy na stadionie, zwiedziliśmy między innymi wieżyczkę sędziowską. Kolejną partię kamizelek rozdaliśmy wspólnie ze Stalusiem w dwóch przedszkolach w Międzyrzeczu – mówi Marta Karmelita z działu marketingu Stali Gorzów.

 

Kamizelki nie powstałyby bez pomocy naszych sponsorów. Partnerami akcji byli: Zbigniew Smejlis, Agencja Usługowa Duet, Reporter Young, Odszkodowania Zbigniew Mazura, ICT Poland, Budnex, Prudential oraz Solvay.

Udostępnij