Bale Charytatywne Stali Gorzów to pomysł wieloletniego prezesa Władysława Komarnickiego. Wcześniej dochód z imprez przeznaczany był na działalność Hospicjum Św. Kamila oraz Stowarzyszenia na rzecz Osób z Autyzmem. Po kilkuletniej przerwie charytatywna impreza powraca, a tym razem środki będą zbierane na rehabilitację Tomasza Golloba.

 

– Tomasz Gollob to człowiek mądry i bardzo pracowity. Mam z nim stały kontakt, bo to jeden z nielicznych zawodników, którym pozwoliłem zbliżyć się do siebie. Kiedy dowiedziałem się jak droga będzie rehabilitacja Tomasza Golloba, uznałem, że musimy mu pomóc. Zawodnik ten zrobił dla klubu i miasta ogromną robotę – mówi o przyczynach organizacji kolejnego Balu Charytatywnego jego pomysłodawca i inicjator, Władysław Komarnicki.

 

Honorowy prezes Stali przyznaje, że były lider żółto-niebieskich nie spodziewał się takiej formy pomocy: – Tomasz był bardzo mile zaskoczony. Pamiętał te bale, w których brał udział jako zawodnik. Tomasz Gollob wielokrotnie wspierał nasze działania z własnej inicjatywy i z własnego portfela. Nie miał też problemu z przeznaczeniem cennych gadżetów na licytacje, np. swoich kasków. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w balu. Charytatywnie zaśpiewa Krzysztof Cugowski, będzie to niezapomniane wydarzenie.

 

Bal Charytatywny dla Tomasza Golloba odbędzie się 3 lutego o godzinie 19:00 w auli Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej AWF przy ulicy Estkowskiego 13. Osoby zainteresowane dwuosobowymi biletami-cegiełkami w cenie 1000 złotych proszone są o kontakt z klubem pod numerem telefonu: 505 111 888. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 roku.  

 

Udostępnij