Aukcyjna karuzela rozkręciła się na dobre. Część internetowych licytacji na rzecz Tomasza Golloba już się zakończyła. Fani speedway’a wylicytowali między innymi: plastrony i rogi motocykla L.Madsena, A. Jonssona i T.H.Jonassona, kubek „Jestem ze Stali” z autografem Golloba, bluzę teamową z autografem Bartka Zmazlika i pamiątkowy medal na 65-lecie klubu.

 

Wciąż trwają jednak inne, ciekawe aukcje. Obecnie wylicytować można m.in. koszulkę Dawida Kownackiego, koszulkę Anity Włodarczyk, która potwierdziła obecność na Balu Charytatywnym czy plastron mistrzowski Stali Gorzów z 2014 roku.

 

– Ponad 30 przedmiotów na licytacje przekazało Nice Polska jako sponsor I ligi żużlowej. Dodatkowo sami kibice z różnych stron Polski przesyłają wartościowe przedmioty, jak np. plastron reprezentacji Polski, w którym startował Florian Kapała w finale DMŚ rozegranym 3 września 1961 roku we Wrocławiu. Otrzymaliśmy również bilety z Mistrzostw Europy w Boksie z 1975 roku z autografem Feliksa Sztama. Od kibica otrzymaliśmy również voucher na bieg Katorżnika, który odbędzie się 11 sierpnia - mówi Marta Karmelita z działu marketingu Stali Gorzów.

 

Wszystkie trwające obecnie licytacje znajdziecie pod poniższym adresem:

https://allegro.pl/listing?string=%23zawszerazem&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-spo-1-4-1003

Udostępnij