Przed nami już XV edycja Memoriału Edwarda Jancarza. W zawodach zaprezentują się takie żużlowe tuzy, jak Bartosz Zmarzlik, Jarosław Hampel, Nicki Pedersen, Emil Sajfutdinow czy dwukrotny triumfator imprezy Patryk Dudek. Zapowiada się wielkie ściganie na rozpoczęcie sezonu żużlowego w Gorzowie.

Radości z powodu startu w turnieju nie kryje nowy zawodnik żółto-niebieskich, Szymon Woźniak: – Tego typu turnieje mają miejsce w moim sercu, ponieważ w poprzednich latach miałem okazję startować w Kryterium Asów w Bydgoszczy. Były to bardzo prestiżowe zawody – oglądałem je z ogromna chęcią, a miałem również okazję, by w nich wystartować. Teraz niestety tego brakuje, ale lukę po Kryterium Asów skutecznie wypełnia Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie. Na liście zawodników mamy same klasowe nazwiska, dlatego nie mogę doczekać się startu przed gorzowską publicznością. Jestem szczęśliwy, że będę częścią tej ważnej imprezy – powiedział Stalowiec.

 

XV Memoriał Edwarda Jancarza odbędzie się 1 kwietnia 2018 roku. Zachęcamy do nabywania biletów na tę świetnie zapowiadającą się imprezę.  

Udostępnij