Dokładnie 3 lata temu, pierwsi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów wyszli na murawę, aby już w niedalekiej przyszłości w swoich drużynach skupiać ponad 100 zawodników!

Pora zdmuchnąć na urodzinowym torcie Akademii trzy świeczki i z dumą spojrzeć w piłkarską przyszłość! Urodziny to nie tylko idealny czas na świętowanie, ale i podsumowanie dotychczasowych działań. Każdego dnia w Akademii swoje marzenia spełnia już ponad 100 młodych adeptów piłki nożnej.  
– Cieszę się, że tworzony przez nas wspólnymi silami klub liczy sobie już 3 lata! Wraz z całym sztabem szkoleniowym Akademii mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie równie intensywny jak poprzednie trzy. Liczę, że trwające wiosenne nabory, już niedługo zaowocują nowymi piłkarskimi diamentami w postaci naszych zawodników – mówi koordynator Akademii, Krzysztof Grzybowski. – Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Zawodnicy klubu każdego dnia rozwijają swoje umiejętności poprzez udział w profesjonalnych turniejach i rywalizację w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich.

Z okazji 3. urodzin Akademii dla wszystkich piłkarzy klubu składamy najlepsze życzenia! Samych piłkarskich sukcesów, niekończących się pokładów energii i uśmiechów nawet w te pochmurne dni!

Jeśli marzysz o gadżetach z oficjalnej kolekcji klubu, już dziś rozpocznij z nami świętowanie! Zajrzyj na fanpage’a Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów i weź udział w urodzinowych konkursach!

Udostępnij