JUŻ W NIEDZIELĘ 8 KWIETNIA WIELKA INAUGURACJA PGE EKSTRALIGI W GORZOWIE.

 

Bilety do nabycia w Sklepie Klubowym w NoVa Park w sobotę (07.04) do godziny 21:00.

W dzień meczu niedziela wolna od handlu, więc bilety do nabycia TYLKO w kasach stadionowych, które otwarte będą od godziny 12:00.

 

Program zawodów w cenie 10 zł do nabycia w sobotę w Skelpie Klubowym w NoVa Park. W dzień meczu w kasach stadionowych oraz na terenie stadionu w Sklepie Klubowym i za Bramą Główną! Redakcja www.stalgorzow.pl jak zwykle włożyła wiele wysiłku, by kibice mieli co poczytać w oczekiwaniu na ligowe spotkania. W tym sezonie w każdym programie zamieścimy obszerny wywiad z jednym z naszych zawodników. W wydaniu na mecz inaugurujący sezon będzie to rozmowa z kapitanem Martinem Vaculikiem. Tradycyjnie przeczytacie też o zespole gości, ich liderze oraz (i tutaj nowość!) legendzie klubu przyjezdnego. Nie zrezygnowaliśmy z poczytnego i lubianego cyklu „Wyjątkowe momenty w historii Stali”, gdzie prym wiodą wspomnienia „Starej Gwardii” Stali Gorzów. W tym sezonie swoje stałe miejsce w programie zawodów będzie też miała sekcja piłki ręcznej oraz miniżużel. Każde wydanie uzupełni strona rozrywkowa. Zachęcamy do nabywania programu zawodów w cenie 10 złotych. Do zobaczenia na „Jancarzu”!

 

NIESPODZIANKA DLA NAJMŁODSZYCH KIBICÓW

Każde dziecko, które po raz pierwszy przyjdzie na Stadion kibicować Żółto-Niebieskim otrzyma wyjątkowy dyplom! Pamiątkowy certyfikat do odbioru przy Sklepie Klubowym na Stadionie.

 

WJAZD NA PARKING: możliwy będzie tylko z kartą parkingową 2018 umieszczoną w WIDOCZNYM MIEJSCU na przedniej szybie w samochodzie. Przy wjeździe na parking konieczne będzie okazanie  karty parkingowej.

 

STREFA VIP: W tym roku następuje zmiana wejścia na Trybunę Główną. Wejście na strefę VIP TYLKO od ul. Jasnej. Odbiór opasek VIP w namiocie BSC na parkingu VIP przed zawodami, opaski będą każdorazowo zakładane przez obsługę namiotu.

 

 

Udostępnij