Linus Sundström

Cieszę się, że mogłem wziąć udział w dzisiejszym spotkaniu. Nie czuję się dzisiaj zbyt dobrze, ale w przyszłym tygodniu wszystko powinno być dobrze, więc w przyszłości będzie dużo lepiej.

 

Szymon Woźniak

Na pewno nie spodziewałem się takiego występu i również nie spodziewali się tego kibice. Starałem się poświęcić jak najwięcej czasu na treningi i choć pogoda nie ułatwiała nam zadania, to nie jest to wytłumaczenie. Treningi spod taśmy zaczęliśmy w czwartek, także jest to zdecydowanie za mało czasu, żeby mówić o handicapie własnego toru, który wciąż dochodzi do siebie po zimie. Padłem ofiarą tzw. udanego, piątkowego treningu, warunki się trochę zmieniły, ale to już było. Jestem na takiej pozycji, że muszę w to włożyć najwięcej pracy i takiej bystrości, żeby jak najszybciej się połapać i zdobyć to doświadczenie na gorzowskim torze. Wyciągam z tego meczu dużą lekcję i jestem przekonany, że to doświadczenie zaprocentuje.

 

Grzegorz Walasek

Mogło być troszeczkę lepiej, nie dużo, ale lepiej. Ja dawno nie jeździłem w Gorzowie. Tor był dzisiaj taki jak lubię, choć dość ciężki, trudno się jechało i jeśli nie wygrało się startu, to wejścia były ciężkie, ale był dla wszystkich równy. Ogólnie nie było źle. Szczere gratulacje dla drużyny z Gorzowa – są mocnym i wyrównanym zespołem.

Udostępnij