Od początku tego sezonu Włókniarz Częstochowa pokazuje, że nie zamierza być drużyną walczącą o pozostanie w lidze, wręcz przeciwnie, bardzo dobry początek tego sezonu to raczej zapowiedź walki o rundę play-off, w której wszystko może się zdarzyć. Z takim nastawieniem goście z Częstochowy przyjadą też do Gorzowa, mając z tyłu głowy, że brak Martina Vaculika to okazja do pokonania żółto-niebieskich na własnym torze i zdobycia kolejnych, bardzo istotnych punktów w ligowej tabeli. – W mediach szeroko komentuje się dyspozycję Włókniarza, odnosi się do niej jak do rewelacji rozgrywek. Jest to zespół, w którym wyodrębniają się na pewno dwa ogniwa – Leon Madsen, a zwłaszcza Fredrik Lindgren – powiedział o rywalu szkoleniowiec gorzowskiego zespołu, Stanisław Chomski.

 

Fredrika Lindgrena oraz Leona Madsena w polskiej Ekstralidze nie trzeba nikomu przedstawiać. Duńczyk jest tuż poza pierwszą dziesiątką najlepszych zawodników najlepszej ligi świata, natomiast Szwed zajmuje drugą pozycję, mając jednocześnie wyśrubowaną średnią biego-punktową na wysokości 2,778. Tacy liderzy to z pewnością marzenie nie jednego zespołu, a w połączeniu z powracającym na Stadion im. Edwarda Jancarza Matejem Zagarem mogą stanowić duże zagrożenie dla gorzowskiej ekipy. – Jest jeszcze Matej Zagar, o którym chyba jeszcze wszyscy w Gorzowie pamiętają i znają. Doszedł Miedziński i Musielak. Do tego para młodzieżowa – Gruchalski, który notuje dobre występy, jest już doświadczonym młodzieżowcem, a to doświadczenie zbierał z poprzednich sezonów. Kibice częstochowscy liczą z pewnością na jego punkty. Częstochowa jest przeciwnikiem godnym uwagi i nie można ich lekceważyć – wyjaśnił trener Stali.

 

Gorzowianie wciąż jeszcze nie występują w pełnym składzie. Coraz bliżej powrotu na tor jest Martin Vaculik, który przechodzi rehabilitację w swoim kraju, a na tor tuż po zakończeniu leczenia powróci Rafał Karczmarz. Żółto-niebiescy nie myślą jednak o tym, jakie mają słabości, ale o tym jaką mają siłę. A siła pozostaje bezzmienna. Bartosz Zmarzlik, którego wszyscy w Gorzowie określają mianem „F16”, Krzysztof Kasprzak, walczący co roku o wysokie pozycje i mnóstwo punktów, Szymon Woźniak, indywidualny mistrz Polski… i oczywiście gorzowska publika, która niesie swoich gladiatorów do zwycięstwa.

 

Czy gorzowscy gladiatorzy zatriumfują nad Lwami z Częstochowy i zrobią z nich przestraszone kotki? A może to Lwy będą górą w tym pojedynku i zaryczą zwycięsko? Przekonamy się już w niedzielę! Start spotkania godzina 20.00!

 

Cash Broker Stal Gorzów – forbet Włókniarz Częstochowa:

Trybuna niska:
I łuk (sektory 11-17)
Bilet normalny – 37zł
Bilet ulgowy – 32zł

Prosta (sektory 6-10)
Bilet normalny – 44zł
Bilet ulgowy – 37zł

II łuk (sektory 1-5)
Bilet normalny – 29zł
Bilet ulgowy – 22zł

Trybuna wysoka:
I łuk (sektory 56-68)
Bilet normalny – 39zł
Bilet ulgowy – 32zł

Prosta (sektory 43-55)
Bilet normalny – 44zł
Bilet ulgowy – 37zł

II łuk (sektory 30-42)
Bilet normalny – 35zł
Bilet ulgowy – 29zł

 

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup. 

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów:
– Styl Ceramika – Kostrzyn, ul. Piastowska 1,
- Styl Ceramika – Sulęcin, ul. Wojska Polskiego 14,
- Klim Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 lok 227,
– Promocjone.com – Barlinek, ul. Szpitalna 2, 
– Kolporter – Szczecin, Al. Wyzwolenia 18,
– Kolporter – Szczecin, ul. Struga 42,
– Kolporter – Gryfino, Flisacza 63

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Udostępnij