Od początku do końca wakacji wszyscy uczestnicy naszych obozów będą mogli przeżyć niesamowitą sportową przygodę podczas wyjazdów ze swoim trenerem. Dla tych, którzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji, przedstawiamy 5 podstawowych powodów, dla których warto te wakacje spędzić na obozach Akademii!

Wyjazdy na obozy sportowe są idealną formą spędzenia wolnego czasu nie tylko dla osób, które chcą polepszyć swoje umiejętności w konkretnej dyscyplinie sportowej. Mogą brać w nich udział sportowi adepci, którzy dopiero przecierają swoje szlaki i budują mistrzowską kondycję. Jeśli nie boisz się przygód i chcesz spędzić tydzień w gronie kolegów z zespołu oraz trenerów, nasza propozycja jest dla Ciebie idealna!

Obozy Akademii to przede wszystkim idealna oferta dla aspirujących piłkarzy, ale nie tylko! Zapewniamy, iż w naszej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie. Do wyboru naszych uczestników są także obozy bramkarskie, pływacko-piłkarskie, survivalowe, taneczne, a także rodzinne i Adapt Campy. Każdy obóz tematyczny związany jest z innym rodzajem zajęć sportowych, ćwiczeń, a także z innym zestawem gier i zabaw rekreacyjnych i integracyjnych wykonywanych po treningach. Wychodzimy naprzeciw wszystkim entuzjastom aktywności fizycznych, którzy posiadają szerokie zainteresowania sportowe. Im większa różnorodność w naszej ofercie, tym większa szansa, że znajdziesz dla siebie najlepszą opcję, uwzględniającą Twoje hobby oraz potrzeby.

Obozy Akademii to przede wszystkim rozwój! Doskonalenie sportowych umiejętności to najlepsza z możliwych inwestycji w przyszłość zawodnika. Odbywające się dwa razy dziennie treningi sportowe pomogą polepszyć kondycję i technikę gry. Uczestnicy dzięki właściwemu podejściu sportowemu do zajęć mają także szansę na poprawę indywidualnej sfery mentalnej, co wywiera niemały wpływ na dyspozycję i dalsze podejście do treningów. Treningi są bardzo ważne, jednak nie tylko one wpływają na rozwój zawodnika. Istotnym elementem jest także m.in. tematyka zdrowego żywienia i przygotowania zdrowych posiłków. Na specjalnych zajęciach warsztatowych nasi uczestnicy poznają tajniki prawidłowego i racjonalnego odżywiania. Ważne są także inne kwestie pozasportowe. Nasze wyjazdy z rówieśnikami uczą istotnej z perspektywy wieku samodzielności i rozwijają umiejętności interpersonalne podczas zajęć integracyjnych.

Po ciężkiej pracy ważny jest także odpoczynek – ponieważ grunt to właściwa równowaga pomiędzy nauką a zabawą. Na obozach Akademii jest czas na pracę nad doskonaleniem własnych umiejętności, ale i na zabawę z rówieśnikami. Nasz program kształcenia wielkich sportowców opiera się na dwóch fundamentach: edukacji poprzez sport oraz treningów poprzez zabawę. Staramy się, by atrakcje podczas wyjazdów były zróżnicowane i przede wszystkim dopasowane do wieku i upodobań uczestników obozów Akademii. Masz ochotę w wolnej chwili pograć w piłkę nożną na konsoli? A może wolisz odprężyć się podczas zajęć warsztatowych, zaszaleć i przedstawić ukryte talenty podczas konkurs Mam Talent albo wziąć udział w wieczornym ognisku? Prezentujemy całe spektrum możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

Podczas wyjazdów nie tylko istotne jest jak spędzamy wolny czas, ale także gdzie. Lokalizacja i baza szkoleniowa wybierana przez kadrę, na każdy obóz jest właściwie przygotowana pod względem noclegowym, sanitarnym oraz sportowym, by każdy uczestnik czuł się w niej możliwie jak najlepiej! Wszystkie obiekty – w Babimoście, Dolsku, Darłowie czy Jarocinie – posiadają szeroką ofertę sportowo-rekreacyjną: boiska i hale sportowe, orliki, korty tenisowe czy baseny. Dodatkowym udogodnieniem są spokojne okolice, w jakich się znajdują oraz inne atrakcje wynikające z charakterystyki miejsca, do których należą np. jezioro, obecność aquaparku czy bliskość morza.

Udostępnij