We wtorek 19 czerwca, podczas meczu szwedzkiej ligi Vetlanda Speedway – Lejonen Gislaved, w piątym biegu Szymon Woźniak uczestniczył w kolizji, doznając urazu lewej nogi. Mimo tego, że ukończył zawody, po powrocie do Polski skonsultował się z lekarzem, który stwierdził uraz kostki. W piątek Szymon Woźniak poddał się operacji, co wyłącza go ze startów na kilka tygodni. Wiemy już, że zawodnik nie wystartuje w niedzielnym meczu z GKM Grudziądz. Jego powrót na tor uzależniony jest od decyzji lekarza.
– Czuję się już lepiej, chociaż poruszam się o kulach. Pocieszające jest to, że lekarz był zadowolony z zabiegu. Liczę, że również rehabilitacja będzie przebiegała pomyślnie. Wiadomo, że chciałbym być z drużyną, ale cóż, trzeba to przetrwać i robić wszystko, by jak najszybciej wrócić do zawodów. Bardzo żałuję, że nie pojadę w najbliższym meczu z Grudziądzem. Razem z kibicami będę wspierał swoją drużynę.
To niezwykle pechowy sezon dla Stali Gorzów, kontuzja wyklucza kolejnego zawodnika ze startów w Ekstralidze. Po raz kolejny, bądźcie z nami i wspierajcie Żółto-Niebieskich, w tych trudnych chwilach…
Wszyscy na Grudziądz!

Udostępnij