Stal Gorzów wprowadza nowy, innowacyjny Program dla swoich Kibiców – Zawsze Razem. Celem przedsięwzięcia jest integracja wszystkich Sympatyków Klubu poprzez pozyskiwanie środków finansowych na ważne sportowe oraz społeczne cele.

W pierwszym etapie Programu, Stal Gorzów naprasza do współpracy lokalnych Przedsiębiorców. Każda Firma z Gorzowa oraz okolic może zostać Partnerem i wesprzeć Klub.

Od kandydatów oczekujemy:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail: m.karmelita@stalgorzow.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, niewymaganych przez pracodawcę, które podałem/podałam w tym formularzu, przez STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kwiatowej 55, 66-400 Gorzów Wlkp. wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000307090 przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, Wydział VIII Gospodarczy KRS, posługującą się numerami NIP 5993030700, będącą administratorem moich danych osobowych — w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko pracownika działu handlowego.”

 

Udostępnij