Mowa oczywiście o Dawidzie Kownackim, który urodził się w Gorzowie, a za sobą ma grę w Lechu Poznań, obecnię reprezentując włoską Sampdorię. W ostatnim czasie jeszcze głośniej zrobiło się o jego zainteresowaniu żużlem, a dokładnie pomocy, jakiej udziela wychowankowi gorzowskiego klubu, Kamilowi Brzozowskiemu.

W programie zawodów na mecz z Fogo Unią Leszno, który już 27 lipca, znajdziecie Państwo wywiad z reprezentantem Polski i wielkim fanem Stali Gorzów. Dawid opowiedział nie tylko o swoich żużlowych przyjaźniach, ale także o planach na następne tygodnie i szansach żółto-niebieskich” w play-off. – Zdaję sobie z tego sprawę, że ambicje klubu, jak i samych zawodników i kibiców są takie, żeby jeździć o najwyższe cele i wcale tego nie wykluczam – przyznaje.

21-letni piłkarz zdradził nam również jak udział w mundialu odmienił jego życie. – Moja rzeczywistość trochę się zmieniła – mówi. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to koniecznie kupcie program zawodów na mecz z Fogo Unią Leszno. Tradycyjnie w cenie 10 złotych już niedługo do nabycia w sklepie klubowych i przed meczem w kasach stadionowych.

Ceny biletów Cash Broker Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno:

Trybuna niska:
I łuk (sektory 11-17)
Bilet normalny – 46zł
Bilet ulgowy – 39zł

Prosta (sektory 6-10)
Bilet normalny – 52zł
Bilet ulgowy – 47zł

II łuk (sektory 1-5)
Bilet normalny – 36zł
Bilet ulgowy – 29zł

Trybuna wysoka:
I łuk (sektory 56-68)
Bilet normalny – 54zł
Bilet ulgowy – 46zł

Prosta (sektory 43-55)
Bilet normalny – 58zł
Bilet ulgowy – 49zł

II łuk (sektory 30-42)
Bilet normalny – 47zł
Bilet ulgowy – 39zł

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów:
– Styl Ceramika – Kostrzyn, ul. Piastowska 1,
– Styl Ceramika – Sulęcin, ul. Wojska Polskiego 14,
– Klim Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 lok 227,
– Promocjone.com – Barlinek, ul. Szpitalna 2,
– Kolporter – Szczecin, Al. Wyzwolenia 18,
– Kolporter – Szczecin, ul. Struga 42,
– Kolporter – Gryfino, Flisacza 63

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:
– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

Udostępnij