W internecie już od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje o zmianie przynależności klubowej 23-latka. Bartosz Zmarzlik postanowił jednak przedłużyć kontrakt ze swoim macierzystym klubem. O pomyślnym zakończeniu rozmów z zawodnikiem poinformował prezes Stali Gorzów, Ireneusz Maciej Zmora.

– Bardzo cieszymy się, że nasz wychowanek Bartek Zmarzlik zostaje z nami na kolejne dwa sezony. Dla klubu ważne jest też, że zrobił to w wyjątkowym dla kibiców czasie – w przeddzień pierwszego finału. Moim marzeniem jako prezesa klubu jest to, żeby Bartek jako wychowanek Stali został Indywidualnym Mistrzem Świata – powiedział sternik żółto-niebieskich.

Bartosz Zmarzlik ściga się w barwach ekstraligowej Stali Gorzów od 2011 roku. W tym sezonie może poszczycić się najwyższą średnio biego-punktową w Ekstralidze, która wynosi 2,578. Jego średnia meczowa to z kolei 13,06 pkt.  

W niedzielę na Jancarzu Finał PGE Ekstraligi. To bardzo dobra wiadomość dla kibiców przed tym wielkim wydarzeniem – najważniejszym spotkaniem w sezonie 2018. Wsparcie fanów jest ważne w kontekście walki Stalowców na torze, ale także jeśli chodzi o najbliższe ruchy transferowe przed kolejnym sezonem. To właśnie w dużej mierze dochód z finału stanowi pulę pieniędzy przeznaczonych na przyszłoroczne kontrakty. Zapraszamy na Finał!

Udostępnij