Podium uzupełnili Damian Pawliczak oraz Kamil Nowacki, który zajął trzecią lokatę po zwyciężeniu biegu dodatkowego w starciu z Mateuszem Bartkowiakiem. Na piątej pozycji znalazł się kolejny junior gorzowskiej Stali – Alan Szczotka.

 

Jedenaste miejsce zajął zaś młody Stalowiec – Kamil Pytlewski.

 

Turniej ten kończył sezon żużlowy na stadionie zielonogórskim.

 

Wyniki turnieju głównego:

1. Mateusz Tonder (Falubaz Zielona Góra) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Damian Pawliczak (Falubaz Zielona Góra) - 13 (2,2,3,3,3)
3. Kamil Nowacki (Cash Broker Stal Gorzów) - 11+3 (3,3,3,u,2)
4. Mateusz Bartkowiak (Cash Broker Stal Gorzów) - 11+2 (3,d,2,3,3)
5. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów) - 10 (2,3,0,2,3)
6. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) - (1,2,3,2,1)
7. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa)  - (2,3,2,1,1)
8. Sebastian Szostak (MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) - (3,1,1,3,t)
9. Nikodem Bartoch (Falubaz Zielona Góra) - (1,2,2,1,2)
10. Jakub Osyczka (Falubaz Zielona Góra) - (2,1,1,2,0)
11. Kamil Pytlewski (Cash Broker Stal Gorzów) - (1,0,2,2,w)
12. Damian Boduch (Falubaz Zielona Góra) - (1,1,1,0,2)
13. Sebastian Helwig (Falubaz Zielona Góra) - (0,0,1,1,1)
14. Tymoteusz Picz (Fogo Unia Leszno) - (0,2,0,w,ns)
15. Nile Tufft (Falubaz Zielona Góra) - (0,1,0,0,0)
16. Monika Nietyksza (MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) - (w,0,0,1,t)

 

 

Bieg po biegu:
1. Szostak, Osyczka, Boduch, Tufft
2. Bartkowiak, Świdnicki, Pytlewski, Nietyksza (w/u)
3. Tonder, Pawliczak, Pludra, Helwig
4. Nowacki, Szczotka, Bartoch, Picz
5. Nowacki, Pawliczak, Boduch, Bartkowiak (d)
6. Świdnicki, Bartoch, Szostak, Helwig
7. Szczotka, Pludra, Osyczka, Pytlewski
8. Tonder, Picz, Tufft, Nietyksza
9. Pludra, Świdnicki, Boduch, Picz
10. Tonder, Bartkowiak, Szostak, Szczotka
11. Pawliczak, Bartoch, Osyczka, Nietyksza
12. Nowacki, Pytlewski, Helwig, Tufft
13. Tonder, Pytlewski, Bartoch, Boduch
14. Szostak, Pludra, Nietyksza, Nowacki (u2)
15. Bartkowiak, Osyczka, Helwig, Picz (w/su)
16. Pawliczak, Szczotka, Świdnicki, Tufft
17. Szczotka, Boduch, Helwig, Nietyksza (t)
18. Pawliczak, Picz, Pytlewski (w/u), Szostak (t)
19. Tonder, Nowacki, Świdnicki, Osyczka
20. Bartkowiak, Bartoch, Pludra, Tufft 

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21
. Nowacki, Bartkowiak

 wyniki za: sportowefakty.wp.pl

 

Udostępnij