Junior Stali podkreśla, że miniony sezon był dla niego bardzo udany: – Na mojej szyi zawisło kilka medali. Najważniejsze to złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów i oczywiście srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczony ze Stalą Gorzów – wylicza Rafał.

19-latek zdradza, że satysfakcjonujące wyniki to miedzy innymi wynik dobrej atmosfery i komunikacji w zespole. – Z sezonu na sezon nabieram większego doświadczenia i pewności siebie. Dlatego z niecierpliwością oczekuję przyszłego sezonu. Będę chciał być wzmocnieniem zespołu i dokładać cenne punkty do wyniku teamu. Dlatego będę się do tego solidnie przygotowywał podczas zimy – zapowiada lider gorzowskich młodzieżowców.

W tej chwili zawodnik ma czas na odpoczynek, ale by czynnie przejść przerwę między startami a okresem przygotowawczym jeździ między innymi na motocrossie. Cykl treningów w terenie, na hali i siłowni startuje natomiast w grudniu. Korzystając z okazji, Rafał przekazał za pośrednictwem naszej redakcji kilka słów do fanów Stali: – Dziękuję kibicom za wparcie i doping. Liczę na to, że w przyszłym sezonie spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie na Stadionie imienia Edwarda Jancarza!

Udostępnij