Tak wygląda jeden z najbardziej wyczekiwanych Turniejów tego sezonu – Stal Cup 2018! 

 

W niedzielę 16 grudnia w hali przy ul. Czereśniowej młodzi piłkarze trenujący, na co dzień w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, zmierzą się ze swoimi rówieśnikami w ramach Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego.

 

– Dla dzieci to wyjątkowy okres. Mogą sprawdzić się na tle swoich rówieśników. Granie w takim turnieju pomoże zawodnikom poczuć atmosferę prawdziwej sportowej rywalizacji. Występy przeciwko swoim kolegom z innych miejscowości to bardzo dobre narzędzie zarówno dla naszych adeptów jak i szkoleniowców, które pomaga nam w poprawie treningów i szkoleniu - opowiadam nam jeden z trenerów akademii.  

 

Turniej Stal Cup to duża dawka sportowych emocji, zdrowa rywalizacja, mnóstwo strzelonych bramek i przede wszystkim głośny doping kibiców. Zawody to nie tylko świetna zabawa dla całej rodziny, ale i niezastąpiona nauka gry według zasad fair play. Na wszystkich uczestników, ich rodzin, okolicznych mieszkańców oraz przybyłych gości, czekają m.in. gry i zabawy, konkursy

 

Jak zapewniają koordynatorzy turnieju, wszyscy zawodnicy otrzymają mikołajkowe upominki niezależnie od miejsca, które zajmą wraz ze swoją drużyną. 

 

– Nagradzanie naszych zawodników jest zgodne z filozofią naszej Akademii, którą kierujemy się od początku jej powstania. Nie dzielimy dzieci na lepsze i gorsze, trenują u nas zarówno chłopcy i dziewczynki, dlatego podobne idee przyświecają nam przy organizacji turnieju – wspominają organizatorzy.

Początek turnieju w niedzielę 16 grudnia o godz. 10:00 w hali przy ul. Czereśniowej.

 

W turnieju nie zabraknie na pewno determinacji, ambicji i pasji, którą dzieci zostawią na boisku. Zapraszamy serdecznie wszystkich na trybuny, aby móc dopingować naszych młodych piłkarzy.

Udostępnij